Akbank Axess Exi26 Öğrenci Kredi Kartı

Akbank Axess Exi26 öğrenci kredi kartı
akbank exess exi26 öğrenci kredi kartı

Akbank Axess Exi26 kredi kartı başvurusu yaparak öğrenciler için sunulan kredi kartı avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Akbank Axess Exi26 kredi kartı ile ilgili merak ettiğiniz kart başvurusu nasıl yapılır, yaş sınırı nedir? Sorularının yanıtını yazımızda hazırladık.

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Akbank, öğrencilere kredi kartı avantajlarını sunmak ve öğrenim dönemlerinde destek olmak amacıyla Axess öğrenci kredi kartı vermektedir. Axess öğrenci kredi kartı avantajlarından yararlanmak isteyen kişiler hızlı ve kolay kredi kartı başvurusu yaparak Akbank ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirler.

Akbank Axess Exi26 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess Exi26 sahibi olmak istiyorsanız ve gereken şartları sağlıyorsanız aşağıda paylaştığımız adımları takip ederek kolaylıkla kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Exi26 için geçerli olan yaş sınırı 16-26 olup, bu yaş aralığındaki herkes başvuru yapabilir.

  • Akbank internet sayfasına giriş yapılır. Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum menüsüne girilir. Açılan pencereden istenen bilgiler girilerek başvuru talebi oluşturulur.

Banka sizden vereceğiniz bilgiler neticesinde kararı kolaylaştırmak adına ek belgeler isteyebilir. Diğer kredi kartları değerlendirmesinde geçerli olan şartlar bu kart için de geçerli olmaktadır.

Axess Exi26 Kredi Kartı Avantajları

Axess Exi26 kredi kartınız varsa, tüm Axess üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde bol bol chip para kazanırsınız. Kazandığınız chip parayla ülke genelinde bulunan birçok Axess üyesi mağazalardan anında bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank Axess öğrenci kredi kartınızla üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız her 1 chip para = 1 TL değerindedir.

Axess Üniversiteliler, kredi kartlarıyla yapacakları alışverişleri taksitlendirme veya ödeme erteleme imkanına sahipler. Alışverişlerini üye iş yerlerinden yapanlar, alışveriş esnasında sunulan taksit imkanından yararlanabilirler veya alışveriş sonrası mobil şube üzerinden alışverişlerini taksitlendirme yapabilirler. Aynı şekilde isterlerse ödemelerini bir ay erteleyebilirler.

Akbank Axess öğrenci sahipleri isterlerse fatura ödemeleri için otomatik ödeme talimatı verebilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde verecekleri talimatla ay ay fatura takip derdinden kurtulurlar.

Öğrencilerin nakit ihtiyacı içinde yanlarında olan Axess Exi26 kredi kartı, uygun faizlerle kredi kartı nakit avans imkanı sunmakta.

Ayrıca Akbank Axess Exi26 öğrenci kredi kartı sahibi olanlardan ilk yıl kart ücreti alınmaz.