Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Akbank müşterilerine en iyi hizmeti vermek için yenilikleri yakından takip etmekte ve öncülük yapan bankalar arasındadır. Birçok farklı platform üzerinden bankacılık hizmeti veren Akbank, telefon bankacılığı üzerinden de bankacılık hizmeti ve müşteri destek hizmeti vermektedir. Bankacılık hizmetinden farklı olarak herhangi bir problemleri karşısında destek almak isteyen müşteriler Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 için nasıl yapılır, en hızlı ve kolay nasıl bağlanırım sorusunu araştırmaktadır. Bu konuyu sizler için araştırdık.

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Akbank çağrı merkezi 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefonlardan arandığında öncelikli olarak sesli bankacılık sistemiyle karşılaşılmaktadır. Sesli bankacılık sistemi çağrı merkezi üzerinden bankacılık işlemi yapacaklar için sıra bekleme derdini ortadan kaldırmakta ve daha hızlı işlem yapılmasını sağlamaktadır. Ancak herhangi bir problemi nedeniyle destek almak isteyen müşteriler için ise işkence haline gelmektedir. Bu durumda çoğu müşteri sesli bankacılık sistemi içerisinde müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışmakla uğraşmamak için çağrı merkezini aramadan önce Akbank direk müşteri temsilcisine bağlanma yollarını araştırmakta ve bu yolu takip ederek müşteri temsilcisine ulaşmaktadır.

2019 yılı için günce en kolay ve hızlı müşteri temsilcisine bağlanma yolu şu şekildedir;

  1. Akbank çağrı merkezi 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı telefondan aranır
  2. Sesli bankacılık sisteminde birkaç kelimeyle yapılmak istenen işlem sorulur
  3. “Bilgi Güncelleme”
  4. Müşteri numarası, kredi kartı numarası ya da TC kimlik numarası girilir.
  5. Kart şifresi girilir
  6. İşleme devam edilir ve sistem direkt müşteri temsilcisine yönlendirmeyi yapılır.

Eğer sesli bankacılık sistemini kullanmıyorsanız telesekreter çıktıktan sonra sırasıyla 4 sonra 2 ve 0 tuşlayarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.