Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemleri 2020
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020

Akbank, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük özel bankalar arasında yer almaktadır. Kurulduğu günden bugüne müşterilerine en iyi hizmeti veren banka, bireysel ve kurumsal müşterilerine finansal destek sağlamıştır. Birçok banka müşterisinin Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili zorluklar yaşamaktadır. Bizde zamanı olmayan ve soruları için direk müşteri temsilcisine bağlanma yapmak isteyenlere direk bağlanma yöntemlerini araştırdık.

Akbank müşteri hizmetleri sistemini arayarak banka şubesine gitmenize gerek kalmadan kayıp çalıntı bildirimi başta olmak üzere, internet ve mobil bankacılık şifre alma, kart şifresi oluşturma, eft veya havale ile para gönderme, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu, başvuru sorgulama… vb. birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanında sorularınız veya yaşadığınız sorunlarla ilgili müşteri temsilcisine bağlanarak destek alabilirsiniz.

Akbank müşteri iletişim merkezine alternatif olarak bankacılık işlemleriniz için dilediğiniz zaman işlem yapabileceğiniz Akbank internet şubesini veya mobil bankacılık uygulaması olan Akbank Direkt kullanılarak hızlı ve kolay işlem yapabileceğinizi unutmayın.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Akbank müşteri hizmetlerine 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarından ulaşarak dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. Aradığınızda karşınıza çıkan sesli yönlendirme sistemi sayesinde yapmak istediğiniz işlemleri tuşlamayla zaman kaybetmeden birkaç kelime ile söyleyerek örneğin Hesap bakiyesi Öğrenme, kredi kartı borç sorgulama, eft gibi işlemleri menüleri dinlemeyle zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.  Yapmak istediğiniz işlemi söyledikten sonra yapmanız gereken Müşteri Numaranızı/Kart Numaranızı/ TC Kimlik Numaranızı ve kart şifrenizi bilgilerinizi girmeniz olacaktır. Müşteri hizmetleri direk bağlanma için yapmanız gereken şu şekildedir.

  • 444 25 25 veya 0850 222 25 25 Akbank müşteri hizmetleri numarasını aranır
  • Sesli yönlendirme sistemine “Müşteri Temsilcisi bağlanma” denilir
  • Müşteri Numaranızı/Kart Numaranızı/ TC Kimlik Numaranızı ve kart şifrenizi bilgileriniz girilir.

Yukarıda verdiğiniz Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yöntemiyle sorularınız veya bankacılık işlemleriniz de destek almak için direk müşteri temsilcisine aktarılırsınız, eğer müşteri temsilcisinde sıra yoksa anında size yardımcı olacak temsilciyle konuşmaya başlayabilirsiniz.