Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu
Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu ve kart aidatı

Öğrencilik yıllarında herkesin maddi açıdan zor dönemler yaşadığı olmuştur. Böyle zamanlarda kredi kartı imdadımıza yetişmekte ve en büyük kurtarıcı olmaktadır. Her zaman olduğu gibi öğrencilik yıllarında da kredi kartı bilinçli kullanıldığında ihtiyaçlarımızı karşılamamıza ve hesabımızı sıkıntıya girmeden çevirmemize yardımcı olmaktadır. Bu noktada ülkemizin önde gelen bankalarından olan ve birçok kişilere özel avantajlı bankacılık ürünü bulunan Akbank, üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar arasındadır. Akbank öğrenci kredi kartı sahibi olmak isteyenler için kredi kartı başvuru şartları ve başvuru yolları hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Avantajları

Akbank kredi kartları sahiplerine özel birçok avantaj sunmaktadır. Banka, bu avantajlardan yararlanmak isteyen üniversite öğrencilerine Akbank Exi26 ve Neo kart ürünlerini sunmaktadır. 26 yaşından küçüklere sunduğu yüksek limitli Axess Exi26 kredi kartıyla öğrencilere özel sunulan chip para kampanyaları, her türlü 50 TL ve üzeri alış verişlerde faizsiz taksit imkanı, harcama erteleme işlemi gibi alışverişler için geçerli bir çok imkan öğrenci kredi kartında sunulmaktadır. Bunun yanında nakit ihtiyacı olanlar için ise 500 TL ’ye kadar nakit imkanı faturalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip derdinden kurutulursunuz.

Öğrencilere özel imkanların sunulduğu Axess exe26 kredi kartından ilk yıl kart ücreti alınmazken sonraki yıllarda yıllık 20 TL kart ücreti tahsil edilmektedir. Güncel ve detaylı kredi kartı kampanyalarına Axess kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın öğrencilere sunduğu bu avantajlardan yararlanmak ve yüksek limitli Akbank Axess Exi26 kredi kartı sahibi olmak için en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekir. Exi26 başvurusu için gerekli belgeler sadece öğrenci belgesi ve nüfuz cüzdanıdır. Axess exi26 kredi kartı hakkında daha fazla detay için 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir ve ya Akbank şubelerini ziyaret edebilirisiniz. Yüksek limitli ve en bol chip para veren avantajlı kredi kartları arasında yer alan Akbank öğrenci kredi kartı olan Axess exi 26 ile siz de Akbank avantajlar dünyasına dahil olabilirsiniz.