Akbank Vadesiz Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Akbank Vadesiz Hesap Açma Nasıl Yapılır.
Akbank Vadesiz Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Faaliyetlerine 1948 yılında başlamış ve o günden bugüne günümüzün önde gelen bankalarından biri haline gelmiş olan Akbank; kurumsal, ticari, bireysel, yatırım ve uluslararası bankacılık alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Geleneksel bankacılık kanalları olan şubeleri dışında, birçok bölgede yaygın bir ağa sahip ATM’leri, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil ve çağrı merkezleriyle sınırsız bankacılık hizmeti vermektedir. Sizde, size özel sunulan Akbank ayrıcalıklarından yararlanmak ve bankacılık işlemleriniz için Akbank vadesiz hesap açma kanallarını kullanarak Akbank’ta hesap sahibi olabilirsiniz.

Akbank vadesiz mevduat hesabı sahipleri, dilediği an ülke genelinde birçok yerde bulunan Akbank ATM’lerinden anında para çekme ve para yatırma gibi temel bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Akbank vadesiz hesap ile bankanın dijital bankacılık kanalları olan Akbank Direkt İnternet ve Mobil uygulamalarını kullanarak EFT, havale, cebe havale, anında kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, kira ödeme, talimatlı/talimatsız fatura ödeme gibi birçok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Ya da vadesiz hesabınıza bağlı banka kartınızı alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Akbank Vadesiz Hesap Açma

Akbank vadesiz hesap açarak Akbank ayrıcalıklarından ve sınırsız bankacılık hizmetlerinden yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.  18 yaşını doldurmuş herkes Akbank vadesiz hesap sahibi olabilir. Bu noktada Akbank vadesiz hesap açma işlemlerini ilk kez Akbank müşterisi olacaklar ve Akbank müşterisi olanlar olmak üzere iki bölümde inceleyebiliriz.

İlk kez Akbank’ta hesap açacaklar, müşteri bilgilerinin alınarak gerekli sözleşme ve belgelerin doldurulabilmesi için banka şubelerinden kimlikleriyle başvuru yapmaları gerekir. Eğer 18-26 yaşları arasında ve öğrenciyseniz Akbank öğrenci hesabı açabilir ve masrafsız bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eğer Akbank’ta kredi kartı, kredi ya da yatırım hesabı sahibiyseniz ve bunlara ek olarak bankacılık işlemi yapmak amacıyla vadesiz hesap açmak istiyorsanız banka şubelerine gitmeden Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil uygulamasını ya da 444 25 25 numaralı çağrı merkezini arayarak vadesiz hesap açabilirsiniz.