Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı denildiğinde hep aklımıza alışveriş ve buralarda sağladığı taksit, puan gibi avantajlar gelmektedir. Fakat, Aktif Bank kredi kartı müşterilerine sunduğu bu özelliklerin yanı sıra, Passolig ve Passo markasıyla sevdiklerinizle güven içinde stadyumlara girme ve istediğiniz karşılaşmayı izlememize imkan sağlamakta ve toplu taşımalarda kullanım imkanı sağlamaktadır. Sözü geçen bu avantajlardan yararlanabilmek için Aktif Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Hangi yollar kullanılabilir sizlerle paylaşacağız.

Aktif Bank Şubelerden Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Kredi kartlarından herhangi birine sahip olmak ve ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız en yakın Aktif Bank şubesine giderek, TC numarasının yazılı olduğu kimlik belgesiyle başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeler aracılığıyla her iki; Passolig ve Passo kredi kartı verilmektedir.  Yapılan başvuru kredi performansınız dikkate alınarak incelenerek kısa süre içerisinde kredi kartı başvuru sonuç bildirilir.

Aktif Bank İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Futbol severlere stadyumlara girme kolaylığı ve sevdikleri takımın maçlarını izleme imkanının yanı sıra normal kredi kartı avantajlarının sunulduğu Aktif Bank Passolig kredi kart başvurusu için internet bankacılığı üzerinden hizmet sunarken, Passo kredi kartı için bu imkanı sağlamamaktadır. Passo kredi kartı sahibi olmak isteyenler için sadece banka şubelerinden hizmet vermektedir. Buna göre Aktif Bank Passolig kredi kartı başvurusu internetten aşağıdaki adımları takip ederek kolay ve hızlı bir şekilde yapılır.

  • Bankanın resmi internet sitesine giriş yapılır
  • Bireysel işlemler menüsünün altında yer alan Passolig kredi kartı seçilir
  • Açılan sayfa içerisinde yer alan “Hemen Başvur “ işlemi seçilir
  • Kullanıcı bilgileri kısmında TC kimlik numarası, doğum tarihi, tuttuğu takım gibi bilgiler girilir, kişisel bilgilerin korunması ve ilgilendirme onay kutucukları işaretlenir, güvenlik kodu girilerek Devam denilir.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodu girilir
  • Aktif Bank Passolig kart başvurusu tamamlanır

Başvuru sonrası passolig kartı en 15 gün içerisinde belirttiğiniz adresinize teslim edilir. Kartınızı aldıktan sonra Passo mobil uygulamasını indirerek akıllı telefonunuz üzerinden tük kartlarınızı kontrol edebilir, akıllı telefonunuzun NFC özelliği ile kartınız olmasa da alışveriş yapabilir, maçlara girebilirsiniz.