Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anında İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İnsanların acil ihtiyaçlarını karşılamaları için bankalar anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Müşterilere sunulan anında kredi imkanı kısa vadelerde ve birçoğu tamamen kefilsiz verilmektedir. Şuanda en fazla 50-55 bin TL ye kadar verilen hızlı kredi bankalara göre değişen vade ve limitlerdedir. Anında ihtiyaç kredisiniz en önemli farkı kullanılan limite ve vadeye göre değişen faiz oranı uygulanıyor olmasıdır.

Anında ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi vermeye başlamadan önce belirtmek isterim. Eğer, herhangi bir nedenle bankalara ödeme problemi yaşadıysanız ve kredi notunuz düşükse, kredi notuna göre kredi tutarı onaylanır ya da anında kredi başvurunuz olumsuz neticelenir. Bu açıklamalar neticesinde anında ihtiyaç kredisi veren bankalar şu şekildedir.

Akbank Anında Kredi

Akbank müşterilerine Akbank Direkt ile hızlı kredi imkanını sunmaktadır. Ayrıca Akbank direk uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallayarak ne kadara kadar kredi kullanabileceğinizi hemen öğrenebilirsiniz. Akbank Direkt ile 30.000 TL’ te kadar kredi 7/24 kefilsiz, belgesiz, saniyeler içinde hesabınıza yatırılmaktadır.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası internet şubesi ve ya İşCep üzerinden anında ihtiyaç kredisi sunmaktadır.  48 ay ve 30.000 TL’ ye kadar 7/24 kefilsiz ve belgesiz krediniz şubeye gitmeden anında hesabınıza yatırılır. Bu krediden yararlanmak için banka müşterisi olmak gerekir.

Garanti Bankası Anında Kredi

Garanti bankası maaş müşterilerine Garanti internet veya Garanti Cep şubeden yapacakları başvuru ile 48 aya ve 25.000 TL’ye kadar anında kredi vermektedir.

QNB Finansbank Anında Kredi

QNB Finansbank’tan anında hazır ihtiyaç kredisi vermektedir. Bir kez başvuru yapıp onay aldıktan sonra şubeye gitmeden dilediğiniz zaman kredinizi kullanabilirsiniz. Hazır kredide kredi limiti, taksitli nakit çekim, tüketici kredisi kullanımı, banka kredi politikaları incelemesi veya kredi notuna göre değişmektedir.

Hazır kredi haricinde birde Anında ihtiyaç kredisi sunan banka 48 aya ve 50 bin TL ye kadar kredi vermektedir.  Online veya 5030’ gönderilen SMS ile başvuru yapılan kredi anında kesin onaylı olarak hesabınıza geçer.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası Mobil şube veya internet şubesi üzerinden yapacağınız anında ihtiyaç kredisi başvurusu ile 48 aya ve 25.000 TL ye kadar limitli 7/24 kefilsiz, belgesiz kredi vermektedir.

ING Bank Anında Kredi

ING Bank müşterisi olun ya da olmayın şubeye gitmeden sıra beklemeden internet veya mobil bankacılık üzerinden online başvuru ile 7/24 anında ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 48 aya ve 50.000 TL’ye kadar kefilsiz, belgesiz ihtiyaç kredisinde kredi notuna bağlı değişen tutarlarda ve faizlerde kredi imkanı sunulmaktadır.

Aktifbank Anında Kredi

Aktifbank internetten nkolaykredi.com  adresi üzerinden yapılacak başvuru ile anında ihtiyaç kredisi vermektedir. 30.000 TL ve 48 aya kadar vadede kefilsiz, belgesiz kredi olanağı sunulmaktadır.

Denizbank Anında Kredi

Denizbank, Cebimde Deniz ile kefilsiz, belgesiz 48 ay vade ile 55.000 TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Cebimde krediden yararlanmak için, KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranızı 3280 mesaj gönderin. Başvuru sonucunuz 5 dk içerisinde cebinize gelir. Eğer sonuç olumlu ise kredi notunuza göre kullanabileceğiniz kredi ve faiz size bildirilir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Anında Kredi

CepteTEB kredisi ile banka müşterilerine 48 ay ve 30.000 TL’ye kadar belgeli kredi sunarken,  TEB Pratik kredi ile 12.500 TL’ye kadar banka müşterisi olsun ya da olmasın kefilsiz belgesiz anında ihtiyaç kredisi vermektedir. TEB Pratik kredi için 4466 ya SMS ile kredi başvuru yapmanız yeterlidir.

Odeabank Anında Kredi

Odeabank, Nakit Hazır kredi ile 48 ay ve 35.000 TL anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Müşterinin kredi notuna göre faiz ve kredi vadesi değişmektedir. Nakit Hazır kredi için internetten veya mobil şubeden online başvuru yapılabilir.