Enpara ATM Günlük Para Çekme Limiti

Enpara ATM Günlük Para Çekme Limiti
Enpara ATM Günlük Para Çekme Limiti

Enpara, QNB Finansbank tarafından sunulmuş olan en büyük şubesiz bankacılık ürünüdür. Bankacılık işlemleri için mobil şube ve internet şubelerinin kullanıldığı enpara hesaplarından para çekme ve para yatırma işlemleri için QNB Finansbank ATM’leri kullanılabilmektedir. Her banka ve üründe olduğu gibi Enpara hesabından para çekme içinde günlük para çekme limit sınırlaması bulunmaktadır. Sizlere Enpara ATM günlük para çekme limiti hakkında bilgi vereceğiz.

Enpara Günlük Para Çekme Limiti

Şubesiz bankacılık anlayışı ile hizmet veren enpara müşterilerinden işlem masrafı almamanın yanı sıra birçok avantajı da beraberinde sunmakta. Para çekme ve para yatırma işlemleri için ülke genelinde birçok yerde bulunan Finansbank ATM’leri kullanılabilirken bununla sınırlı kalmayan enpara, ortak banka ATM’lerinden de aylık 1000 TL ye kadar masraf ödemeden para çekme imkanı sağlamaktadır.

Finansbank ATM’leri için geçerli olan Enpara ATM günlük para çekme limiti ise 7500 TL ile sınırlıdır. 2018 yılı için geçerli olan bu günlük para çekme limiti artırılamazken, aynı gün içerisinde bu tutardan fazla para çekilmesine izin verilmemektedir. Eğer bu tutar az geliyorsa ve daha fazla para çekmeye ihtiyacınız varsa işlem bitiş zamanından önce günlük limiti çekip diğer işlem saati girdikten sonra diğer günün limitini çekerek iki katı kadar para çekme imkanı elde edebilirsiniz.