Enpara Nedir?

Enpara-Nedir
Enpara-Nedir

Enpara, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulmuş, müşterilerine sadece dijital bankacılık hizmeti vermeye hedefleyen QNB Finansbank sanal bankacılık hizmetidir. QNB Finansbank, şubesiz bankacılık hizmetlerinden yararlanan müşterilerine, şube giderlerini artı faiz ve masrafsız bankacılık hizmeti olarak yansıttığı enpara.com bugün yüz binlerce müşterisi olan Türkiye’ in ilk dijital bankasıdır. Peki bu kadar kişinin tercih ettiği Enpara müşterilerine ne gibi avantajlar sunmaktadır?

Enpara avantajları nelerdir?

  • Hizmet verdiği Vadeli Hesap, Vadesiz Hesap, Birikim Hesabı, Altın Hesabı, Döviz Hesabı hizmetlerinden hesap işletim ücreti almamaktadır.
  • Kullanılan hesaplardan Havale ve EFT işlem ücretleri almamaktadır.
  • Şube kullanılmamasının maliyet avantajıyla yüksek mevduat faizleri sunmaktadır.
  • Nakit ihtiyacı olan müşterilerine enpara.com üzerinden avantajlı kredi imkanları sunmaktadır.
  • Başvuru sorası alınan Encard ile tüm Finansbank ATM’ ilerin den işlem yapabilme imkanı sunulmaktadır.
  • Encard ile ATM’ ler den günlük para çekim limitleri diğer ürünlere göre daha yüksektir.
  • Encard ile dijital ve ya POS cihazları aracılığı ile alışveriş imkanı sunulmakta ve yapılan alışverişlerden puan kazanılmaktadır.
  • enpara.com hizmet verdiği hesaplardan otomatik ödeme talimatı verilebilir.
  • enpara.com müşterilerine uygun kampanyalar sunması.

Günümüzde bankacılık müşterilerinin en çok şikayetçi olduğu işlem ve hesap işletim ücretlerinin alınmaması enpara.com’ u diğer bankacılık ürünlerine göre daha avantajlı kılmaktadır.

Enpara.com nasıl başvurulur?

Müşterilerine masrafsız, hızlı ve güvenli internet hizmeti sumak amaçlı kurulmuş olan enpara başvurusu QNB Finansbank internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. İnternet sitesinde yer alan Başvur sekmesinden enpara başvurusu gerçekleştirilir. Sonrasında sözleşme ve plastik kart teslimi için sizin belirleyeceğiniz bir adreste Enpara müşteri temsilcisi ziyaret ederek gerekli başvuru işlemlerini tamamlar ve kart ön bilgilendirmesini gerçekleştirir. Kart tesliminden sonra enpara.com dijital hesap kullanımınızın aktif edilmesi gerekir. Enpara aktivasyon işleminden sonra hesabınızı bankanın sunduğu Enpara mobil uygulaması veya Finansnak internet şubesi aracılığı ile kullanabilirsiniz. Enpara.com müşterilerin her türlü soru ve ya taleplerine hizmet vermek için 7/24 hizmet vermektedirler. Enpara müşteri temsilcilerine internet veya çağrı merkezleri aracılığı ile ulaşılabilir. Müşteri memnuniyeti açısından telefon hatlarının dolu olması durumunda aramalar çağrı olarak kayda alınıp en kısa sürede müşteri temsilcileri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır.

Enpara.com müşteri temsilcisi numarası: 0850 222 3663.