Enpara Ortak ATM’ler

enpara ortak ATM'ler ve ücretsiz yapılabilecek işlemler
enpara ortak atm

Dijital bankacılık dediğimizde ilk aklımıza gelen Enpara müşterilerinin “Tek ATM” platformu altında kullanabilecekleri ortak ATM’ler, Enpara ortak ATM’ler den yapılabilecek bankacılık işlemleri ve işlem limitleri hakkında bilmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Değişen teknolojiyle birlikte bankacılık alanında da dijital bankacılık dönemi başlamıştır. Bu alanda QNB Finanbank herkesin bir şekilde duyduğu veya kullandığı Enpara ürünü ile ülkemizde lider konumdadır. Bankacılık işlemlerinin tamamını dijital bankacılık platformu üzerinden sunan Enpara, şubesiz bankacılığı müşterilerine avantaj olarak sunmaktadır. Müşterilerin en çok tercih ettiği EFT ve Havale gibi bankacılık işlemlerinden ücret almazken, kredi kartı kullananlardan kart aidatı alan değil veren bankacılık ürünü olarak ön plana çıkmakta.

Şubesiz bankacılık kullanıcıları için sunulan avantajlar bu kadarla sınırlı değildir. Özellikle ortak ATM uygulaması müşteriler için avantajlı bir uygulamadır. Bu yıla kadar tüm banka ATM’lerini ayda 1 sefer 500 TL ye kadar para çekme için kullanılabilirken, 2020 yılı itibari ile Enpara ortak ATM sayısı azaltıldı ve ortak ATM’lerden yapılabilecek işlem sayısı artırıldı.

Enpara Ortak ATM

QNB Finansbank, Denizbank ve TEB Bankası güçlerini birleştirerek “Tek ATM” platformu üzerinden hizmet vermeye başladırlar. Böylelikle Enparalılar ortak ATM olarak Denizbank ve TEB Bankası ATM’lerinden ayda 3 kez ücretsiz işlem yapma hakkı kazandı.

Denizbank ve TEB ATM’lerinden her ay ücretsiz olarak yapabileceğiniz işlemler:

  • İşlem limitleriniz dahilinde herhangi bir tutar sınırı olmadan toplam 3 defa para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.
  • Hesap bakiyenizi, kredi kartı borcunuzu ve limitinizi herhangi bir adet sınırı olmadan dilediğiniz kadar sorgulayabilirsiniz.

Ay boyunca Denizbank ve TEB ATM’lerinden yapacağınız 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleriniz için mevcut ücretler uygulanacaktır.

Üç banka “Tek ATM” iş birliği kapsamında yapacağınız işlemlerde özel bir limit sınırı yoktur, tüm işlemler kendi işlem limitleriniz dahilinde yapılabilir.

İşlemlerinizi Encard veya Enpara.com Kredi Kartı kullanarak gerçekleştirilebilir. Kartsız işlem yapılamaz.

Kredi artı nakit avans kullanımları için ortak ATM kullanılamaz, Denizbank ve TEB ATM’lerinden yapılamaz.

Enpara ortak ATM uygulaması sadece yurt içi ATM’ler için geçerlidir.

QNB Finansbank ATM’lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi ücretsizdir.