Finansbank EFT Saati

QNB Finansbank EFT Saati
QNB Finansbank EFT Saati

QNB Finansbank müşterileri EFT gibi birçok bankacılık işlemini internet veya mobil uygulamalar üzerinden şubelere gitmeden çok kısa sürede yapabilme imkanı sunmaktadır. Müşterilerin farklı banka hesaplarına yaptıkları para transfer işlemi olan EFT işlemi için QNB Finansbank EFT saati belirlemiş ve bu saatler içerisinde yapılan para transferi kısa sürede karşı hesaba geçmektedir.

Finansbank Haziran 2016 yılında Ortadoğu ve Afrika bölgesinin lider finans kuruluşlarından olan Qatar National Bank S.A.Q (QNB Group) tarafından satın alınmış ve o günden itibaren QNB Finansbank ismiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu güçlü finans yapısı ile müşterilerine en iyi hizmeti koyla ve hızlı bir şekilde vermeyi hedefleyen banka bakalar arası para transfer işlemi olan EFT için ATM, Şubeler, internet ve mobil bankacılık üzerinden işlem yapabilme imkanını sağlamaktadır. Banka müşterilerine sunduğu bu hizmet için yapılan para transfer tutarı üzerinden belirli bir oranda işlem ücret tahsis edebilmektedir. Bu işlem ücreti hesabınızın açılış sözleşmesinde bir muafiyet belirtilmediyse tahsis edilir.

Bankanın bireysel müşterileri için belirlediği Finansbank EFT saati 09:00 – 17:15 saat aralığı, Kurumsal müşterileri için belirlediği Finansbank EFT saati 09:00 – 17:00 saat aralığıdır. Bu işlem saatleri içinde yapılan EFT 5-10 dk gibi bir sürede karşı hesaba geçmektedir. Yoğunlu durumuna göre bu süre 30 dk ya çıkabilmektedir. Eğer 30 geçtiği halde İlgili banka hesabına para transferinin gerçekleşmemesi durumunda Finansbank müşteri hizmetleri ve ya şubeler aracılığı gerçekleşmeyen EFT bildiriminin yapılması doğru olacaktır.

Finansbank müşteri hizmetleri telefonu,0850 222 0 900