Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti-Bankası-Çalışma-Saatleri
Garanti-Bankası-Çalışma-Saatleri

Ülkemizde hizmet verdiği şube sayısı ve bankacılık ürünleriyle finans sektörünün önemli bankaları arasında yer alan Garanti Bankası müşteri memnuniyetin ön planda tutmaktadır. Bu misyonu ile Garanti Bankası şubeleri ile verdiği hizmetle yetinmemiş gelişen teknolojiye ayak uydurarak olumlu bir şekilde kullanmış ve dijital bankacılık platformunda da en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Garanti Bankası artan internet kullanımına bağlı olarak vermiş olduğu birçok bankacılık hizmetini internet ve mobil bankacılık platformları üzerinden kullanılabilir hale getirmiştir.

Garanti Bankası dijital bankacılık ve ATM hizmetlerinde herhangi bir zaman sınırlaması yapmadan hizmet verirken şubeleri için piyasa koşul ve şatlarını dikkate alarak belirlediği Garanti Bankası çalışma saati uygulaması mevcuttur. Bu saatler içerisinde Garanti Bankası şubeleri tüm bankacılık ürünleri için hizmet vermektedir.

Garanti Bankası çalışma saatleri dijital bankacılık kanalları üzerinden yapılan kontrol ve onay gerektiren bankacılık işlemleri için de dikkate alınan bir uygulamadır. Bunun yanında hesaba para yatırma, hesaptan para çekme, hesaba havale gibi işlemler ATM, mobil bankacılık ve internet bankacılığı kullanılarak çalışma saatlerine bağlı kalınmadan yapılabilecek işlemlerdir.

Garanti Bankası çalışma saatleri aşağıdaki şekilde uygulanmaktadır.

Garanti Bankası çalışma günleri diğer bankalarda olduğu gibi hafta içi her gün, Pazartesi Cuma günleri arasıdır. Genel olarak Garanti Bankası hafta sonu çalışmamaktadır. Müşteri ihtiyacının yüksek olduğu bölgelerde özel izinle şubeler çalışabilmektedir.

Garanti Bankası öğle tatili:  12.30 ile 13.30 arasıdır. Müşteri talebinin yüksek olduğu bölgelerde Garanti Bankası öğle tatili yapmamaktadır.

Garanti Bankası açılış saati: sabah 09.00.

Garanti Bankası kapanış saati: 17.00.

Bir önceki makalemiz olan İş Bankası Çalışma Saatleri yazımızda, banka açılış ve kapanış saatleri verilmiştir.