Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası kredi kartı denildiğinde aklımıza birçok firmada avantajlı imkanlar sunan ve en fazla tercih edilen kredi kartlarından olan Garanti Bonus kart gelmektedir. Ancak, Garanti Bankası kendini kanıtlamış bankacılık hizmetleriyle müşterilerine farklı birçok marka kredi kartını da sunmaktadır. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ile Bonus kredi kartı ailesine ait kredi kartlarının yanı sıra Amerikan express, Miles&Smiles, Flexi Kart markalarına da başvuru yaparak sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi kartı olarak en çok tercih edilen bankalarından olmasını, müşterilerine sağladığı bol avantajlı ve kişiye özel kredi kartı hizmeti sunmasına borçludur. Sunduğu bu hizmet ile Garanti Bankası kredi kartı sahipleri anlaşmalı kurumlardan yaptıkları alışverişlerden bol bol bonus (alışveriş puanı) kazanırken, alışverişlerini maddi durumlarına göre uygun taksitlerde ödeyebilirler. Bunun yanında taksit yapılmayan peşin alışverişlerini uygun komisyonlarla taksitlendirme olanağına da sahiptirler.

Tüketiciler için cazip avantajlar sunan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için banka tarafından müşteri tercihine uygun alternatif birçok yol sunulmaktadır. İsteyen müşteriler; benim için vakit önemli değil, işimi yüz yüze halletmek istiyorum derse banka şubelerinden, vakti olmayan ve şubesiz bankacılık hizmetlerini kullanmayı tercih edenler; telefon bankacılığı veya online internet’ten başvuru yapabilirler. Bu yöntemleri ayrı ayrı inceleyecek olursak.

Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Yüz yüze görüşerek işini halletmek isteyen ve vakit sıkıntısı olmayan müşteriler için uygun bir yöntem olan şubelerden kredi kartı başvurusu için, Garanti Bankası şubelerine gidilerek başvuru yapılabilir. Banka personelinin duruma göre isteyeceği belgeler teslim edilir. Bu yöntemin tercih edilmesi durumunda, ihtiyacınıza uygun kredi kartı tercihinin bankaya gitmeden önce internet’ ten yapılması işlem sırasında zaman kazanmanıza ve ihtiyacınıza en uygun kredi kartını almanızı sağlar.

Alo Garanti ile Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubelerine gidecek vakti olmayanlar için Garanti Bankası kredi kartı başvuruş için tercih edilebilecek yöntemlerden biri Garanti Bankası telefon bankacılığıdır. 444 0 333 Alo Garanti aranarak Garanti Bankası Bonus kredi kartı ve ya farklı ayrıcalıkta size özel diğer Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapılır. Duruma göre müşteri temsilcisi sizden bazı evrakları isteyebilir. Onaylanan kredi kartınız en kısa sürede belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Garanti İnternet’ten Kredi Kartı Başvurusu

Bonus kredi kartı ile birçok anlaşmalı kurumda avantajlı alışverişlerden yararlanmak veya size özel farklı özellik ve ayrıcalıklar sunan diğer Garanti Bankası kredi kartlarına sahip olmak için Garanti internet’ten hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankası resmi internet sayfasına giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Kredi Kartı Seçimi > Başvur adımlarını takip ederek kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru işleminde; ad-soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik kodu girişi ile sözleşme onayı yapılır. Banka gerek duyması durumunda bazı evrakları isteyebilir ya da kredi kartınızı onaylayarak adresinize en kısa sürede gönderir.

Diğer makalemiz olan Kredi Notu Nedir? Yazımızda, kredi kartı başvuru değerlendirmede bankaların öncelikli olarak dikkate aldığı kredi notu hakkında bilgi verilmiştir.