Garanti BBVA Kartsız Para Çekme

Garanti qr ile para çekme, kartsız para çekme.
garanti kartsız para çekme

Garanti BBVA Para kartı olmadan ATM’den kartsız para çekme işlemi müşteriler tarafından çok beğenildi ve her geçen gün daha fazla tercih edilir durumdadır. Yazımızda Garanti kartsız para çekme işlemlerinden olan ve akılı telefonların kullanımıyla birlikte yaygınlaşan QR kod ile para çekme işlemi nasıl yapılır, ne kadar para çekilir ve işlem adımlarıyla ilgili bilgi vereceğiz.

Ülkemizde hizmet veren özel bankalardan biri olan Garanti BBVA birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Yenilikleri yakından takip eden banka müşterilerine sunduğu QR kod ile para çekme işlemi sayesinde vadeli veya vadesiz hesaplarından banka kartları yanlarında olsun olmasın, karta gerek olmadan kolaylıkla ATM’den para çekebilirler.

Garanti ATM kartsız para çekme işlemi yapılacak işlem seçeneğine ve para çekmek istenilen hesaba göre üç farklı şekilde yapılır. Bunlardan ilki, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte tanıdığımız QR kod İle para çekme işlemidir. Bu işlemi yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. Bunun haricinde referans numarasıyla para çekme ve CepBank ile para çekme işlemleri de kartsız para çekme işlemleri listesinde yer almaktadır. Bu seçeneklerden Garanti QR ile para çekme işlem adımları şu şekildedir.

Garanti QR Kod İle Para Çekme

Garanti QR kod ile para çekme işlemi son dönemlerin en hızlı ve kolay para çekme işlemlerindendir. Bu özellikten yararlanabilmek için tek bir şart bulunmaktadır oda; bir akıllı telefon ve buna yüklü Garanti Mobil uygulamasının olmasıdır. Bu işlem Garanti Mobil kullanıcısı olanların yararlanabildiği bir uygulamadır. Garanti mobil kullanıcı adı ve şifremiz varsa takip edilmesi gereken işlem adımları şu şekildedir.

  • Garanti BBVA Mobil bankacılık uygulamasına giriş yapılır.
  • Ana ekranda yer alan QR işlemler seçilir
  • Para çekilecek hesap ve tutar seçilir
  • “Para çek” seçeneğine basılır
  • QR kodu okumak için kamere aktif olur
  • Kameraya ATM ekranda görülen kare kod okutulur
  • Okuma gerçekleştikten sonra işlem onaylanır ve istenen tutar para haznesinden alınır.

Garanti QR Kod İle Para Çekme Limiti

Garanti QR kod ile para çekme işleminde bankanın müşterilerine sağladığı limit paracard ile para çekme limitinden farklı olup 3.000 TL olarak uygulanmaktadır. Paracard ile para çekme limiti ise 2.000 TLdir.

Garanti BBVA kartsız para yatırma
Garanti CepBank Para çekme