GarantiPay Nedir?

GarantiPay nedir, garantipay ile ödeme nasıl yapılır?
garantipay nedir

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde artmıştır. Bu artışla birlikte kullanıcılar için güvenli alışveriş ön plana çıkmıştır. Kullanıcılara internet alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamalarını sağlayan GarantiPay nedir? GarantiPay ile ödeme nasıl yapılır? GarantiPay kullanılabilen iş yerleriyle ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İnternet alışverişlerinin artmasıyla birlikte sağladığı avantajlarıyla kredi kartları en çok tercih edilen ödeme yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Bununla birlikte artan bilgi hırsızlığını önlemek için alternatif güvenlik uygulamaları ve sistemleri bankalar tarafından veya üçüncü taraflarca kullanıma sunulmaktadır.

GarantiPay Nedir?

Garanti BBVA Bonus kredi kartı kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini girmeden internet alışverişlerini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmeleri için, banka tarafından kullanıma sunulan ödeme sistemine GarantiPay denilir.

GarantiPay ile ödeme sistemi BonusFlaş uygulaması tarafından yönetilen ve online alışverişlerde birçok anlaşmalı kurumda ek avantajlar sunan bir güvenli ödeme sistemidir. Kullanımı oldukça basit olup, hızlı ve kolay bir şekilde kart bilgilerinizi koruyarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

GarantiPay İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA mobil uygulaması olan BonusFlaş üzerinden kullanılan GarantiPay sistemine tanımlı kart bilgilerinizi online alışverişlerde kullanmadan alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlarken, bunun yanında birçok anlaşmalı firmanın sunduğu GarantiPay kampanyalarından yararlanma ayrıcalığına sahip olursunuz.

GarantiPay ile ödeme adımlarına geçmeden bu sistemin bağlı olduğu BonusFlaş uygulamasının indirilip kullanıcı bilgilerinin aktif edilmesi gerekir. Sonrasında aşağıda verdiğimiz GarantiPay ile ödeme adımları kullanılarak ödeme yapılabilir.

Alışveriş sitenin mobil uygulaması üzerinden yapılıyorsa;

  • Alışveriş sepeti oluşturulduktan sonra ödeme seçenekleri arasında bulunan GarantiPay ile ödeme seçilir.
  • Garanti Pay seçildikten sonra telefonunuz direkt BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilir.
  • Ödeme yapılacak kredi kartı ve taksit seçeneklerini seçtikten sonra Garanti BBVA dijital parolası ile ödeme onaylanır.
  • Bonus Flaş üzerinde işlem onayından sonra alışveriş sitesine yönlendirilirsiniz. Burada işlem onayı görünmeden uygulamayı kapatmayın.

Alışveriş sitenin İnternet sayfası üzerinden yapılıyorsa;

  • Alışveriş sepeti oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  • Telefon numaranızı ya da TC kimlik numaranızı girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirime onay verin.
  • Telefonunuza bildirim gelmezse bildirimleriniz kapalıdır. Bu durumda BonusFlaş uygulamasına girerek Ödemeler menüsünde GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz.
  • Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

GarantiPay ile Ödeme Yapabileceğiniz Online Siteler

Garanti Pay n11, a101, gittigidiyor, carrefour, enuygun gibi popüler sitelerin yanı sıra, belli başlı GarantiPay kullanılabilen online alışveriş siteleri aşağıda verilmiştir.

a101.com.tr ve mobil uygulaması ereyon.com.tr nautica-tr.com
Adl.com.tr etstur.com ve mobil uygulaması network.com.tr
atasay.com fulltrip.com occasion.com.tr
atasun.com.tr gant.com.tr olegcassini.com.tr
avva.com.tr gap.com.tr oxxo.com.tr
bambistore.com.tr Gittigidiyor.com ve mobil uygulaması penti.com
bauhaus.com.tr incehesap.com pierrecardin.com.tr
beymen.com ipekyol.com.tr porland.com
Brandroom.com.tr kocakgold.com sephora.com.tr
brooksbrothers.com korkmaz.com.tr sportsinternational.com.tr
cacharel.com.tr lacoste.com.tr superstep.com.tr
carrefour.com.tr ve mobil uygulaması loccitane.com.tr tatilsepeti.com
defacto.com.tr machka.com.tr tazemasa.com
dr.com.tr marksandspencer.com.tr tekzen.com.tr
ebebek.com migros.com.tr ve Migros Sanal mobil tr.uspoloassn.com
edwards.com.tr morhipo.com ve mobil uygulaması twist.com.tr
enplus.com.tr mudo.com.tr ucuzabilet.com
enuygun.com.tr n11.com ve mobil uygulaması vestel.com.tr