Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Günümüzde insanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için genelde bankalara başvururlar. Bu noktada bankaların müşteri ihtiyaçlarına uygun birçok kredi ürünü bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun herhangi bir krediye başvurmak istediğinizde sizden ilk önce gelir belgesi maaş bordrosu ve kimlik belgesi istenmektedir. Bu durumda geliri olduğu halde herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı olmadığı için gelir belgesi olmayan kişiler için kredi zor oluyordu. Ancak son dönemlerde internet bankacılığının kullanımının artmasıyla birlikte gelir belgesiz kredi veren bankaların sayısı da artmıştır.

Gelir Belgesiz Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Ülkemizin değişken ekonomik koşulları nedeniyle bankalar ne kadar cazip ürünler sunsa da her zaman kendilerini sağlama almaktadırlar. Bu noktada gelir belgesiz kredi verirken de borcu tahsil edebilecekleri ödeme gücü olan kişilere kredi vermeyi tercih etmektedir. Bu değerlendirmeyi yaparken de riski en aza indirmek için kredi notu yüksek olan kişilere kredi onayı vermektedirler.  Kredi notunun yanı sıra araba, konut, arsa gibi sahip olunan mal varlıklarının gösterilmesi kredi almayı kolaylaştırır.

TEB Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Türkiye Ekonomi Bankası bu noktada en kolay gelir belgesiz kredi veren bankalardan biridir. Bunun için bankanın dijital bankacılık hizmeti olan CepteTEB uygulaması üzerinden dilediğiniz zaman başvuru yapılabilir. Gelir belgesiz kredi imkanı sunan TEB, herhangi bir tahsis ücreti almazken dosya masrafı ödemeye de yükümlü tutmamaktadır. Ancak, CepteTEB üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu için istenen tek şart hayat sigortası yaptırmış ve birkaç primini ödemiş olmaktır. CepteTEB üzerinden vade süresine göre değişen faizlerde 48 aya kadar 30.000 TL gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi başvurusu yapılabilir.

Akbank Gelir Belgesiz Maaş Bordrosuz Kredi İmkanı

Akbank’ta gelir belgesiz kredi verme noktasında en kolay kredi veren bankalardan bir diğeridir. Kredi başvurusunu hızlı bir değerlendirme ile aynı gün karşılamaktadır. Bankanın online hizmet uygulaması olan Akbank Direkt kullanılarak 48 aya kadar 20.000 TL gelir belgesiz kredi kullanılabilir. Ayrıca, son olarak sunduğu hizmeti ile Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sağ sola sallayarak size özel kredi tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde Akbank şubeleri, internet şubesinden Web Kredi, telefon bankacılığından Kredi Ekspres ve SMS ile de SMS Kredi başvuru imkanları sunulmaktadır.  SMS kredi için, Kredi yazıp bir boşluk TC Kimlik numarası 4425 e gönderilir.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

ING bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Verilen krediden tahsis ücreti alan ING Bank’ın gelir belgesiz kredi için tek şartı hayat sigortası yaptırılmasıdır. Buna göre 50.000TL ye kadar değişen vade ve faizlerde gelir belgesiz kredi imkanı sunulmaktadır. Başvuru için bankanın internet şubesi ve SMS kullanılmaktadır.

Türkiye İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

İş Bankası’ da gelir belgesiz maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır.  Anında kredi imkanı ile İşCep veya internet şubesinden 30.000 TL ye ve 48 aya kadar gelir belgesiz kredi imkanı tüketicilere sunulmaktadır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusunu SMS ile almaktadır. Kredim bir boşluk TC kimlik numarasının 3280 ne gönderilmesiyle 48 aya ve 55.000 TL’ye kadar kefilsiz ve gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi imkanı sunulmaktadır.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık ürünü olan enpara.com ile gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Enpara.com müşterileri mobil şube veya internet şubesinden 48 aya ve 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirler. Enpara.com müşterisi olmayanlar ise enpara.com ihtiyaç kredisiz internet sayfasına giriş yaparak başvuru yapabilirler.

T.C. Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Ziraat Bankası gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi başvurusu için bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapılabilir. Uygun vadelerde tutarda kredi vermektedir.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Odeabank’ta 35.000 TL’ye ve 48 aya kadar vadelerde gerek duymadıkça gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi vermektedir. Krediniz onaylanması durumunda banka müşterisi iseniz anında hesabınıza geçerken, banka müşterisi olmayanlar Odeabank ve PTT şubelerinden kredilerini alabilirler.

N Kolay Kredi Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Aktif Bank, şubesiz bankacılık ürünü olan N Kolay Kredi ile gelir belgesiz maaş bordrosuz kredi veren bankalar arasındadır. N Kolay Kredi ile mobil ve internet şubesinden yapılacak başvurular ile 48 aya ve 30.000 TL’ye kadar kredi çekilebilir.

Diğer makalemiz olan Kredi Notu Nedir yazımızda kredi notu yükseltme teknikleri ve kredi notu açılımı hakkında bilgi verilmiştir.