ING Bank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank ATM Günlük Para Çekme ve Para Yatırma Limiti
ING Bank ATM Günlük Para Çekme ve Yatırma Limiti

ING Bank bankamatiklerinde yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti vermek için çaba harcamaktadır. ATM’den para çekme ve para yatırma ise en sık kullanılan işlemlerin başında gelmektedir. Peki, ING Bank ATM günlük para çekme ve para yatırma limiti ne kadardır? Bu noktada gün içerisinde ATM fark etmeksizin geçerli olan günlük işlem limitinin cevabını sizlerle paylaşacağız.

ING Bank ATM Para Çekme Limiti

Bankamatikler yani ATM’ler insanların ihtiyaç duyabileceği belirli bölgelere konularak şubeye gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin yapılabilmesini sağlayan cihazlardır. Bu noktada işlem güvenliğini sağlamak ve eşit hizmet anlayışı için müşteri grubuna göre para çekme için bir kısıtlama konulmuştur. Bu kısıtlama gün içerisinde ATM fark etmeksizin geçerli olan günlük para çekme limitidir. ING Bank ATM günlük para çekme limiti 1.000 TL olarak uygulanmaktadır. Bu limitin üzerinde para çekmek istenildiğinde 5 TL ücret ödenerek günlük limit üzerinde para çekilmesine imkan sunulmuştur.

ING Bank ATM Para Yatırma Limiti

ATM’den para çekme haricinde en çok tercih edilen işlemlerden bir diğeri de para yatırma işlemidir. Bankamatiklerin teknik yapısı gereği müşterilere eşit hizmet verebilmek için para çekme işleminde olduğu gibi para yatırma işlemi için de belirli bir günlük işlem limiti bulunmaktadır. Bu limitin üzerinde para yatırmak istenildiğinde ATM fark etmeksizin izin vermez ve para yatırma yapılamaz. Ayrıca para çekme işleminde olduğu gibi ek bir ücret ödeyerek bu limiti artırma imkanı da bulunmamaktadır. ING Bank ATM günlük para yatırma limiti kartlı işlemler için 19.000 TL ile sınırlıdır ve bir defada en fazla 40 banknot yatırılabilir. Bu limiti tamamlayana kadar 40 banknotu geçmeden birden fazla para yatırma yapabilirsiniz.

ING Bank Kartsız Para Çekme

ING Bank sektörde ki son yeniliklerden biri olan kartsız işlemler konusunda kendi altyapısını oluşturarak müşterilerine hizmet veren bankalar arasındadır. Bu kapsamda ING Bank müşterisi olmasanız ya da para kartınız yanınızda olmasa da banka ATM’lerinden kartsız para çekebilir veya para yatırabilirsiniz. ATM giriş tuşuna bastıktan sonra karşınıza çıkan kartsız işlemler menüsünden para ekme işlemini yapabilirsiniz.