Ininal Kart nedir?

ininal Kart nedir
ininal Kart nedir

Ininal kart tanınmış kredi kartı markası olan MasterCard’ ın alt markası olarak ortaya çıkmış, ancak kredi kartları kadar güvenli olmayan kart markasıdır. Ininal kart diğer kartlar gibi İnternet üzerinden ve işletmeler üzerinden işlem yapabilme hizmetlerini sunmaktadır.

Ininal kartın Avantajları nelerdir?

Ininal kartın diğer kartlardan farklı olarak ön ödemeli bir kart olması ve kart başvurusu için yaş sınırının olmaması bu kartı ayıran en önemli avantajlarıdır. Ininal karttan kart işlem ücreti alınmaması, birçok kanalda rahatlıkla kullanılabilmesi ve indirim imkanı tanıması bu kartın sunduğu diğer avantajlardır.

Ininal Kart Nereden Alınır?

Ininal kartın ön ödemeli ve yaş sınırı olmadan alınabilmesi bu kartın birkaç yolla alınabilmesine imkan tanımaktadır. Ininal kartı alınabileceği kanallar,

  • Kart satış merkezleri aracılığı ile alınabilir. PTT, PTT Matik, Migros, Tansaş, D&R, Petrol Ofisi ve kendi internet sitesi üzerinden alınabilir.
  • Mobil uygulama üzerinden alınabilir. Şuan için ParaMara kartın alınabildiği tek mobil uygulamadır.

Ininal Karta Nereden Para Yüklenir?

Ininal karta para yükleme işlemi MasterCard geçerli olan tüm ATM’ler den veya PTT Matiklerden yükleme yapılabilir. Bunun yanına farklı bir banka hesabından da EFT ile para yüklemesi gerçekleştirilebilir.

Ininal karta tek seferde azami 300 TL ve toplamda 2000 TL yüklenebilir. Kartın bir sene için harcama limiti 5000 TL dır. Her sene 1 Ocak itibari ile bu limit yenilenmektedir.

Ininal Kart Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

Ininal kartınızı satış kanallarında aldıktan sonra http://www.ininal.com linki üzerinden kart işlemleri menüsünden aktifleştirilebilir.

Ininal Kart ile Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ininal kart müşterilerine online alışveriş imkanı sunmak için geliştirilmiş ve hizmete sunulmuş olması sebebiyle nakit para çekim imkanı vermemektedir. Hesaptaki aranın online alışverişlerde kullanılması gerekmektedir.

Ininal Kart Ücreti nedir?

Ininal kart ilk alım esnasında alınan cüzi bir kart ücreti bulunmaktadır. Bunun dışında karttan tutar olması durumunda aylık 1 TL alınır, tutar olmaması durumunda bu ücret tahsil edilmemektedir.

Bunların dışında merak ettiğiniz konuları http://www.ininal.com adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.