İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Günümüzde internet bankacılığı oldukça yaygınlaşmış ve bankacılık işlemlerinin çoğu internet üzerinden yapılabilmektedir. Bu noktada İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankaların sayısı da oldukça fazladır. Şubelere gitmeden internetten online kredi kartı başvurusu yaparak kart talebinizi iletebilirsiniz.

İnternetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar hakkında bilgi vermeye başlamadan önce bir ayrıntıyı hatırlatmak isterim. Eğer, herhangi bir nedenle bankalardan kullandığınız kredi ya da kredi kartı gibi ürünlerin ödemelerinde sorun yaşadıysanız ve kredi notunuz düşükse internet’ten kredi kartı başvuru sonucunuz olumsuz neticelenebilir ya da belirli bir gelire sahip olduğunuzu belgelemeniz istenebilir. Eğer şartlarınız uygunsa kefilsiz kredi kartı sahibi olmak için, internetten kredi kartı başvurusu yapılan bankalar şu şekildedir;

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Devlet bankalarımızdan olan Ziraat Bankası kredi kartı sahibi olmak ve Combo kart ayrıcalıklarından yararlanmak için internet’ten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Combo kart için hemen buraya tıklayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankası konumunda olan İş Bankası Maximum kredi kartı sahibi olmak artık çok zor değil. İnternetten kredi kartı başvurusuyla anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Online başvuru için hemen buraya tıklayarak başvuru formunuzu doldurun.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankasından internetten kredi kartı başvurusu ile en çok tercih edilen ve avantajlı seçenekler sunan Bonus kredi kartını istiyorsanız online başvuru yapabilirsiniz. En kolay kredi kartı başvurusu için buraya tıklamanız yeterli.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Wordcard ve Adios Card kredi kartlarının avantajlarından ve ayrıcalıklarından yararlanmak için en kolay kredi kartı başvuru yöntemi olan internetten online başvuru yapabilirsiniz. En hızlı kredi kartı için hemen buraya tıklayabilir ve kartınızı anında alabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess kredi kart sahibi olmak ister misiniz? Anında kredi kartı sahibi olmak ve Axess avantajlarından yararlanmak için hemen burayı tıklayın. Açılan sayfadan istenen bilgileri doldurarak internetten online başvuru yapın.

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası (TEB)  internetten online kredi kartı başvurusu imkanı sunan bankalardandır. Avantajlı seçeneklere sahip olan Wordcard ve Bonus kartları markaları ile başvuru yapılabilmektedir. İnternet kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank’tan CardFinans, Cardfinans Xtra, Cardfinans Emekli, Xclusive, CardFinans Hemşire, CardFinans Fix, CardFinans GO kredi kartlarından size uygun birine anında başvuru yapabilirsiniz. QNB Finansbank İnternetten kredi kartı başvurusu ve avantajlarını öğrenmek için hemen buraya tıklayın.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olmak artık çok kolay. En kolay kredi kartı başvurusu için hemen burayı tıklayın ve Denizbank Bonus kredi kartı başvurunuzu internetten online yapın.

İnternetten kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı ne zaman gelir? Online başvuru yapıldıktan sonra girilen bilgiler banka tarafından incelenirken aynı zamanda kredi notu, bankalardaki varlık durumu, sicil durumu da kontrol edilir ve kredi kartı başvurusu sonuçlandırılır. Sonuç olumlu olması durumunda en geç 2 hafta içerisinde bildirilen adrese ulaştırılır.