İş Bankası Açılış Kapanış Saatleri

İş Bankası Açılış Kapanış Saatleri
İş Bankası Açılış Kapanış Saatleri, çalışma saatleri

İş Bankası, ülkemizin ilk özel bankalarından olan, bireysel ve ticari bankacılık alanında önde gelen bankalarındandır. Bu kapsamda sahip olduğu yaygın şube ağı ile müşterilerine bankacılık hizmeti vermektedir. Bankanın şubelerinden işlem yapacaklar için İş Bankası açılış kapanış saatleri ve diğer şube çalışma saatleriyle ilgili merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası mesai saatleri tüm şubeleri için sabah 09:00 başlar. Öğlen 12:30’a kadar hizmet veren İş Bankası şubeleri 12:30 – 13:20 arası öğle arası vermektedir ve bu saatler arasında işlem yapmazlar. Tekrardan 13:30 açılan şubeler akşam saat 17:00’ye kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünya genelinde “Türkiye’nin Bankası” sloganıyla hizmet veren İş Bankasının yurt içi müşterilerin, şubelerin çalışma saatleriyle ilgili ihtiyaç duydukları ve araştırdıkları soruları vardır.  Bu nedenle çoğu kişinin merak ettiği, İş Bankası çalışma saatleri ile ilgili soruları ve cevaplarını sizler için bir araya derledik.

İş Bankası kaçta açılıyor?

İş Bankası şube açılış saati sabah 09:00’ dur.

İş Bankası öğlen çalışıyor mu?

İş Bankası öğle arası saati 12:30 – 13:30 arasıdır ve bu saatler içerisinde banka şubeleri kapalıdır.

İş Bankası kaçta kapanıyor?

İş Bankası şube kapanış saati akşam 17:00’ dur.

İş Bankası çalışma saatleri hafta sonu?

İş Bankası şubeleri Cumartesi veya hafta sonu çalışmamaktadır.

İş Bankası Bayramda çalışıyor mu?

Bayramların resmi tatil olması nedeniyle İş Bankası şubeleri bayramda çalışmamaktadır.

İş Bankası çalışma saatleri dışına bankacılık işlemi yapmak istediğinizde birçok AVM ve bölgede bulunan İş Bankası ATM’ lerinden, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kanalarından yapılabilir. Bunların yanı sıra İş Bankası müşteri hizmetlerini 0850 724 0724 numaralı telefondan arayarak da işlem yapılabilir.