İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

İnsanların değişen yaşam koşulları karşısında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çok daha fazla kredi kullanır hale gelmeleri bankaların kredi çeşitliliğini artırmıştır. Bununla birlikte bankalar her geçen gün kendilerini yenilemekte ve farklı kredi imkanı ile müşterilerin karşısına çıkmaktadırlar onlara çözümler sunmaktadır. İş Bankası da bu noktada yeniliklere ayak uydurarak müşterilerine şubesiz bankacılık kanalları üzerinden anında kredi imkanı sunduğu ürünlerini tüketicilerin kullanıma sunmaktadır. Bunlardan biride artan e-ticaret alışverişlerinde müşterilere ihtiyaçlarını karşılamalarında çözüm olacak anında alışveriş kredisi olmuştur.

İş Bankası anında alışveriş kredi nasıl alınır diye merak edenlerin yapması gereken aslında son derece basittir. İş Bankası internet alışverişinde ülkemizde önemli bir yere sahip olan ve güvenilir e-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada ile işbirliği yapmış ve alışveriş kredisi çözümünü müşterilerine sunmuştur. www.hepsiburada.com sitesine giriş yaptıktan sonra istenilen 750 TL ile 15.000 TL arasında tutara sahip olan ürünlerde İş Bankası anında alışveriş kredisi kullanılabilir. Kullanılan bu krediyi 48 aya kadar taksitlendirerek geri ödeme imkanı da müşterilere sunulmuştur. İş Bankası anında alışveriş kredi kullanmak için bankaya ayrıca başvuru yapma, onay alma ve para transferi gibi işlemlere gerek kalmadan veya başka bir internet sitesine yönlendirilmeden Hepsiburada sayfasında alışveriş ödeme kısmında kredi başvurusu yapılarak başvuru anında sonuçlanır. Böylece İş bankasın’dan anlık kredi çözümü ile aldığınız ürünün ödemesi gerçekleştirilir.

İş Bankası anında alışveriş kredisi kullanabilmek için aşağıdaki adımların yapılması yeterlidir.

  • Almak istenilen ürün seçilir (750 -15.000 TL arası olabilir)
  • Ürün alışveriş sepete eklenir.
  • Adres bilgileri girilir.
  • Ödeme bilgileri kısmında Alışveriş kredisi sekmesi seçilir.iş bankası anlık kredi 1

 

 

 

  • Kullanılacak alışveriş kredisinin vade ve taksit tutarları seçilir

  • Sözleşme onayları yapılarak alışveriş tamamlanır.

 

Bir önceki makalemiz olan Kredi Notu Nedir? Yazımızda kredi çekebilmek için gerekli olan kredi notu tanımı ve findeks kredi notu sorgulama hakkında bilgi verilmiştir.