İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti

Bankacılık işlemleri günümüzde İş Bankası internet şubesi ve mobil şubelere kaysa da ATM’ler para çekme ve para yatırma işlemeleri için halen öncelikli tercih edilen bankacılık kanallarıdır. Para çekme ve para yatırmanın haricinde kredi ve kredi kartı borcu ile yatırım hesabına para yatırma veya EFT ve havale işlemleri yapılabilir. Ancak, bankalar yapılan işlemler için belirli limit sınırlamaları getirmiştir. Bu noktada İş Bankası ATM günlük para çekme limiti 2018 ne kadardır bilgi vereceğiz.

Bilindiği üzere İş Bankası bankacılık işlemleri için gün gece 00.00 itibari ile başlar ve 23.59 itibari ile biter. Bu zaman içerisinde müşteri grubuna göre belirlenen limitlerde ATM ‘ ler den para çekilmesine müsaade edilmektedir. Müsaade edilen bu limit ATM günlük para çekme limiti olarak tanımlanmaktadır. Bu limit bankadan bankaya değişiklik gösterirken, bazı bankalar günlük para çekme limitinden daha fazla para çekmek isteyen müşterilerinden komisyon alarak günlük para çekme limitini bir miktar daha artırmaktadır.

İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti 2018

İş Bankası ATM para çekme limiti Paracard sahibi müşterilerin Bankamatikten nakit çekebilecekleri limitin yanı sıra, kredi kartı nakit avans çekme, cebe havale işlemleri ve kartsız para çekme için de geçerli olan limittir. İş Bankası bankamatiklerin kapasitesine göre banka tarafından dönem koşullarına göre belirlenir.

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti 1.500 TL olarak uygulanmaktadır. İş Bankası para çekme limiti arttırma için ise, 10-15 TL arası bir ödeme ile ekstra 1.000 TL ek para çekilebilir.

İş Bankası bankamatiklerden para çekme için müşterinin yanında İş Bankası bankamatik kart veya Kredi kartı sahibi olunmasına gerek yoktur, cepten havale işlemi veya kartsız işlem seçeneği kullanılarak da para çekilebilir.

Diğer bankaların ATM günlük para çekme limitlerini öğrenmek için ATM Para Çekme Limiti yazımızı inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

İş Bankası ATM Günlük Para Çekme Limiti Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. mehmet dedi ki:

    İş bankası kart ile ATMlerde 1500 TL İŞ CEP uygulaması Karekod okuyucu ile günlük 3000 TL çekim yapabilirsiniz

Sayfa başına git