İş Bankasından Her İhtiyaca Uygun İhtiyaç Kredileri

İş Bankasından Her İhtiyaca Uygun İhtiyaç Kredileri
İş Bankasından Her İhtiyaca Uygun İhtiyaç Kredileri

İş Bankası sunduğu bankacılık ürün ve hizmetleriyle ülkemizin en güvenilir bankaları arasında yer alır. Güvenli ve hızlı bankacılık hizmeti sunan İş Bankası, 2018 yılında vermeye devam ettiği herkesin ihtiyacına uygun kredileri ile insanların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun İş Bankası İhtiyaç kredileri ve kredi şartlarını sizler için bir araya getirdik.

İhtiyaç Kredisi

İş Bankası standart ihtiyaç kredisi ile hayaliniz olan telefonu veya bilgisayarı alabilir ya da tatil hayalinizi gerçekleştirebilir siniz. Alması en kolay kredilerden olan İş bankası anına ihtiyaç kredisi için İş Bankası internet şubesinden, İşCep’ten, Banka şubelerinden, İş Bankası ATM’lerinden, Telefon şubesinden ya da 4402’ye SMS ile anında kredi başvurusu yapabilir ve 30.000 TL ve 36 aya kadar vadeyle anında krediniz hesabınıza yatar.

Eğitim Kredisi

İş Bankası eğitim kredisi ile çocuğunuzun eğitim masraflarında size destek olmakta. Çocuğunuzun öğrenci kayıt belgesi veya okul ücretini gösteren belge ile İş Bankası şubelerinden başvuru yapabilir ve anına tutarı okul hesabına aktarabilirsiniz.

Tüketici Destek Kredisi

Orta ve üst düzey gelire sahip ücretli veya emekliler ya da bu grupta yer alan serbest meslek sahiplerine verilen İş Bankası Tüketici Destek kredisiyle bu gelir grubunda yer alanların konut alımı, arsa alımı ya da anlık kişisel ihtiyaçları için destek sağlanmaktadır. Tüketici destek kredisi için İş Bankası şubelerinden başvuru yapılır ve arsa alımı, konut tadilatı, kooperatif hissesi alımı, konut kredisi koşullarımıza uymayan bitmemiş konut alımları, düğün harcamaları gibi ticari faaliyetten kaynaklanmayan her türlü bireysel nitelikli nakit ihtiyaçlarının finanse edilmesi amacıyla kullandırılan kredilerdir.

Arsa Kredisi

Birikimlerinizle arsa almak ve yatırım yapmak istiyorsunuz ya da kendi bahçenizi kurmak istiyorsunuz ama birikiminiz yeterli değilse İş Bankası Arsa Kredisi ile hayallerinize ulaşabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden yapılan arsa kredisi başvurusu ile arsanın acil satış değerinin %50 si kadarına kadar kredi kullanabilirsiniz.

2/B Arazi Kredisi

2/B tasarısı kapsamından yararlanmak ve 2/B statüsündeki arazilerinizin alımı için 120 ay vadeye %60 kadar peşin ödeme indiriminden yararlanmak için İŞ Bankası 2/B kredisi alabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden yapılan kredi başvuru için Hak sahibi olunduğunu ve tapu devrinin gerçekleşmesi için ödenmesi gereken tutarı belirten yazılı tebligatın yapılmış olduğu belge gerekmektedir.

Yat Kredisi

Deniz sevdalıları İş Bankası Yat kredisi ile hayallerindeki tekneye kavuşuyor. Avantajlı ödeme ile ve nakit blokaj ya da ipotek ile alınabilecek kredi içi İş Bankası şubelerinden başvuru yapılır.

Çevreci Kredi

İş Bankası çevreci kredi ile ikamet ettiğiniz mekanları yeniden düzenleyebilir ve daha yaşanabilir bir hale getirebilirsiniz. İş Bankası çevreci krediyi aşağıdaki koşullarda kullanmak için banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.

  • İkamet edilen binanın zemin, duvar ve tavanının ısı ve/veya su yalıtımı,
  • İkamet edilen hanenin pencerelerinin iki camlı ya da üç camlı sistemlerle değiştirilmesi,
  • İkamet edilen hanede doğalgaz dönüşümünün gerçekleştirilmesi,
  • İkamet edilen binanın merkezi ısıtma sistemine geçirilmesi,
  • Mevcut ısıtma/soğutma sistemlerinin daha yeni ve enerji verimliliği yüksek olanlarla değiştirilmesi (buhar kazanı, radyatör, tesisat, ısı paylaşım sistemleri vs.),
  • Güneş enerjisi ile ısıtma ve sıcak su sağlayan sistemlerin adaptasyonu (sisteme dair her eleman – paneller, kazanlar, tesisat ve radyatörler vs.),
  • Enerji verimliliği yüksek (A sınıfı ya da daha verimli olan A+, A++, A+++) dayanıklı tüketim mallarının (fırın, buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi gibi beyaz eşyalar) satın almasına yönelik harcamalarını gösterir proforma fatura veya kredi kullandırım tarihinden en fazla bir hafta önce düzenlenmiş asıl fatura ile en yakın şubemize başvurması yeterli.