Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları
Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Kredi kartı alışverişlerde sunduğu avantajlarla her geçen gün kullanımı artmaktadır. Gel gelelim bankaların aldığı kart aidatı bu işin en sevilmeyen durumudur. Bu noktada çözüm bulamayan BDDK, çıkardığı yasa ile bankalara kart aidatı olmayan kredi kartı sunmalarını gerekli kılmıştır. Eğer sizde kart aidatı ödemek istemiyor ve en iyi aidatsız kredi kart arayışı içindeyseniz aşağıdaki seçeneklere göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi

Garanti Bankası müşterilerine aidatsız kredi kartı olarak Bonus Flexi kredi kartını sunmaktadır.  En çok tercih edilen kartlardan biri olan Bonus kredi kartı ailesinden olan ve aynı özellikleri sunan Bonus Flexi kartın alışverişlerde verdiği bol bol Bonus yanında, yapılan harcamayı bir sonraki aya erteleme ve taksitlendirme imkanı da sunulmuştur.

Akbank Axess Free

Akbank Axess Free Cart ile kart aidatı almayan bankalar arasında yer alır. Axess Free ile alışverişlerinizi taksitlendirirken bol chip para kazanırsınız. Ayrıca bunların yanında nakit ihtiyaçlarınız için Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para kullanma imkanı da sunmaktadır. Yaptığınız harcamalarınızı Free Bütçe uygulaması ile takip edebilir ve üst limit koyabilirsiniz.

İş Bankası Maximum

İş Bankası Maximum kartları üye iş yerlerinde sunduğu kampanyaları ve kredi kartı aidatı olmaması ile ilgi çekmektedir. Yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazanırken, tek çekim ödemeleri isterseniz ekstrenizde taksitlendirebilirsiniz ya da ödeme erteleme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Yapı Kredi Bankasının kart aidatı olmayan kredi kartı olan World Eko ile World Üye İşyerlerinde sunulan standart taksit ve Worldpuan kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde harcamalarınızı taksitlendirirken, isterseniz dönem atlatabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

QNB Finansbank’ın masrafsız bankacılık anlayışıyla sunduğu dijital bankacılık ürünü olan ve bu alanda en popüler ürün konumundaki Enpara.com, masrafsız bankacılık hizmetinin yanı sıra aidatsız Kredi Kartı imkanı da sunmaktadır. Finansbank CardFinans kredi kartı ayrıcalıklarını sunan Enpara.com kredi kartı, bunun yanında öne çıkartan özelliği düzenli kart kullanımlarında müşterilerinden kart aidatı almak yerine yıllık 100 TL olmak üzere 2 yıl kart aidatı vermektedir. Her yıl üç harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirme imkanı sunduğu diğer ayrıcalıklardandır.

TEB Sade Kart

TEB kredi kartı aidatı olmayan Sade Kart ile müşterilerine sadece peşin ödeme yapma özelliği sunmaktadır. Yapacağınız 100 TL ve üzeri tek çekim harcamanızı dilerseniz faizi karşılığında 3-6-9-12 taksitlerde ödeyebilir ya da 30-60-90 gün ödeme atlatabilirsiniz. Aidatsız Sade Kartın dikkat çeken özelliği ise, hafta içi toplamda 100 TL harcama yaparsanız, hafta sonu sinema veya tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim sunmasıdır. Ancak, burada bir ekstre döneminde kazanabileceğiniz en fazla indirim 50 TL ile sınırlandırılmıştır.

ING Bank Light Kart

ING aidatsız kredi kartı olan Light Kart ile kart aidatı ödemeden ING bank ayrıcalıklarından yararlanırsınız. Light Kart ile ödemelerinizi peşin olarak yapar, dilerseniz sonrasında faizi karşılığında ödemelerinizi taksitlendirebilirsiniz. +destek ihtiyacı duyduğunuzda Light Kart asistan hizmetleri sayesinde acil sağlık hizmetleri, çekici hizmetleri ve çilingir hizmetleri gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanırsınız.

HSBC Concept Kart

HSBC kredi kartı aidatı olmayan kartı Consept Kart ile alışverişlerde nakit puan kazanırken taksitlendirme yapabilirsiniz. Bunun yanında nakit ihtiyacınız olduğunda yurt içi ve anlaşmalı yurt dışı ATM’ lerden para çekebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda AVIS’ten yapacağınız araç kiralamalarında %25 indirimden faydalanırsınız. Önemli farklarından biri de Consept Kartı ile aldığınız ürünlerin çalınması ya da kaybolması durumunda Kayıp Çalıntı alışveriş teminatından ücretsiz faydalanırsınız.