Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
kefilsiz anında kredi veren bankalar.

Bankaların çoğu insanların acil ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için düşük limitli ihtiyaç kredileri vermektedir. Verdikleri bu krediler kısa vadelerde olurken birçoğu tamamen kefilsiz ve herhangi bir gelir belgesi istenmeden anında verilen ihtiyaç kredileridir. Şuanda en fazla 50-55 bin TL ye kadar verilen bu kefilsiz krediler bankalara göre değişen vade ve limitlerdedir. Bu kredilerin en önemli farklarından biri ise kullanılan limite ve vadeye göre alınan faiz oranının değişmesidir. Bu açıklamalar nezdinde Kefilsiz kredi veren bankalar şu şekildedir

QNB Finansbank

QNB Finansbank, enpara.com üzerinden müşterilerine herhangi bir belge istemeden kredi vermektedir. 48 aya ve 50 bin TL ye kadar kredi imkanından yararlanmak için enpara.com resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapılabilir ve anında krediniz sonuçlanarak hesabınıza yatar.

İş Bankası

Acil ihtiyacı olanlara kefilsiz ve belgesiz kredi imkanı sunan İş Bankası, internet ve ya İşCep üzerinden yapılan başvurularda 48 ay ve 30.000 TL’ ye kadar anında kredi vermektedir. İnternetten kredi başvurusu için banka müşterisi ve dijital bankacılık kullanıcısı olunmalıdır.

Aktifbank

Aktifbank, N Kolay kredi bankacılık ürünü ile 30.000 TL ve 48 aya kadar vadede anında kefilsiz kredi vermektedir. Bu imkandan yararlanmak için nkolaykredi.com.tr sitesine girilerek internetten kredi başvurusu yapılması gerekir. Kredi başvurunuz anında cevaplanarak cebinize gelmektedir.

Denizbank

Denizbank Cebimde kredi cep telefonundan SMS ile kredi başvurusuna 48 ay vade ile 55.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kefilsiz ve belgesiz en fazla tutarda kredi veren banka olan Denizbank anında krediden yararlanmak için yapmanız gereken sadece KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranızı 3280 mesaj göndermektir. 5 dakika içerisinde kredi sonucu ve kullanabileceğiniz kredi tutarı cebinize gelir.

Akbank

Akbank, müşterisi olsun olmasın herkese Akbank Direkt kredi ile kefilsiz kredi vermektedir. 48 ay ve 30.000 TL’ te kadar Akbank internet sitesi üzerinden online kredi başvurusu yapılır. Kredi başvurusu olumlu sonuçlanması durumunda kendi müşterilerine krediyi hesabına yatırılırken, banka müşterisi olmayanların ise TC kimlik belgeleriyle bankaya başvurmaları gerekir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

TEB, CepteTEB ve TEB Pratik kredi ile kendi müşterilerine 48 ay ve 30.000 TL’ye kadar kefilsiz ve belgesiz maaş bordrosuz kredi vermektedir. Kendi müşterileri haricinde ise TEB Pratik kredi ile 12.500 TL’ye kadar anında kredi vermektedir. TEB Pratik kredi başvurusu için, 4466 mesaj atılarak SMS ile kredi başvurusu yapılır.

Odeabank

Odeabank, nakit Hazır kredi ile 48 ay ve 35.000 TL anında kefilsiz kredi veren bankalardandır. Krediden yararlanmak için odeabank.com.tr adresi üzerinden online kredi başvurusu ya da “Nakit” bir boşluk TC kimlik numarası 8444’ e kısa mesaj göndererek SMS ile kredi başvurusu yapılır.

ING Bank

ING Bank, herkese 48 aya ve 50.000 TL’ye kadar kefilsiz ve belgesiz kredi vermektedir. İnternetten kredi başvurusu yapılarak alınan anında kredi için ING Bank kişilerin kredi notuna göre değişen faiz oranları ve vade uygulamaktadır. Kredi başvurusu öncesi kredi detaylarından bunu kontrol etmenizde fayda vardır. Kredi başvurusunu ingbank.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası internetten kredi başvurusu ile 48 aya ve 25 bin TL ye kadar kefilsiz anında kredi vermektedir. Kredi limiti ve faizi kişini kredi notuna göre değişikli göstermektedir. Başvuru öncesi kredi notunuza göre uygulanacak faiz oranını ve çekebileceğiniz kredi limitini kontrol edin.

Özetleyecek olursak her bankanın kendi şartlarına göre belirledikleri kefilsiz kredi imkanları bulunmaktadır. Başvuru sonrası anında hesabınıza geçen bu kredide diğer kredi türlerinde olduğu gibi maaş bordrosu belge gibi evraklarla uğraşmaz kredi notunuzun durumuna göre krediyi alırsınız.