QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti
QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Şubesiz bankacılık alanında sunduğu enpara.com ürünü ile masrafsız bankacılık hizmeti alanında isim yapmış olan QNB Finansbank ülke genelinde birçok bölgede yaygın ATM ‘leri ile müşterilerine bankacılık hizmeti vermektedir.  Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta para çekme ve para yatırma işlemleri için günlük işlem limitleri uygulamaktadır. Para çekme işlemi için uyguladığı QNB Finansbank ATM günlük para çekme limiti banka müşteri grubuna ve bankacılık ürününe göre değişiklik göstermektedir.  Yazımızda sizlere 2018 yılı için geçerli olan günlük para çekme limitini paylaşacağız.

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti

QNB Finansbank’ta diğer bankalar gibi ATM’lerinden yapılan para çekme ve para yatırma işlemleri için limit sınırlamaları getirmiştir. Bu zaman dilimi içerisinde belirlenen bu limite kadar ATM’lerden para çekilebilir, bu limitin üzerinde para çekilmesi mümkün değildir. Günlük para çekme limiti için uygulanan zaman dilimi gece 00.00 itibariyle başlar ve aynı gün 23:59 itibariyle son bulur.

Bu 24 saatlik süre için geçerli olan QNB Finansbank ATM’lerinden günlük para çekme üst limiti 1500 TL’dir. Bu limit 2018 yılı için geçerli olup, daha fazla para çekmek istediğinizde arttırılamamaktadır.

Eğer daha fazla para çekmek isterseniz alternatif yollarla bu limiti artırma yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bu yollardan biri, işlem bitiş zamanından önce günlük limiti çekip diğer işlem saati girdikten sonra diğer günün limitini çekerek iki katı kadar para çekme imkanı elde edilir. Ya da mesai saatleri içerisindeyseniz banka şubesinden istediğiniz limite kadar para çekebilirsiniz.