QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Kredi kartları alışverişlerde sağladığı kolaylık ve avantajlarıyla günümüzde insanların hayatında önemi bir yer tutmaktadır. Bilinçsiz kullanımı neticesinde insanların çok zor durumlara düşmesi nedeniyle çoğu kesim tarafından tercih edilmese de kullanıcı sayısı her geçen gün artan bir bankacılık ürünüdür. Artan bu talep karşısında gelişen teknolojiden yararlanan bankalar hızlı ve kolay başvuru yöntemlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu noktada teknolojiyi iyi kullanarak dijital bankacılık hizmetlerinde başarılı olan banka, QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için alternatif birkaç yolla hızlı başvuru imkanı sağlamaktadır.

Hayatı kolaylaştıran QNB Finansbank kredi kartı için gerek bireysel gerek kurumsal başvuru yapılabilirken, her yaştan ve her kullanıcıya hitap edilmektedir. Birçok anlaşmalı mağaza ve alışveriş noktasında bol bol alışveriş puanı ve uygun taksit imkanları sunarken, dönemsel müşteriye özel birçok kampanyadan da yararlanma imkanı sağlanmaktadır. QNB Finansbank’ın müşterisine özel verdiği Fix Card ve CardFinans kredi kartı başvurusu, QNB Finansbank şubeleri, telefon bankacılığı, SMS ile ve internetten yapılabilir.

QNB Finansbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Şubeden bankacılık işlemi dijital bankacılık hizmetlerinin artmasıyla birlikte insanların zamanını alan bir işlem olması nedeniyle çok tercih edilmemektedir. Buna karşın bazı müşteriler işlemlerini yüz yüze halletmek istenebilir. Bu durum için halen QNB Finansbank, şubelerinden kredi kartı başvurusu imkanını sunmaktadır. Bu yöntemde, TC kimlik belgesi ile bankaya gidilir, müşteri temsilcisinin vereceği kredi kartı başvuru formu doldurulur ve kredi kartı başvurusu yapılır. Başvurudan önce internetten QNB Finansbank kredi kartlarını inceleyerek kart tercihini yapmanız size uygun özellikte bir kart sahibi olmanız için doğru bir yol olur.

QNB Finansbank Telefon Bankacılı ile Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Telefon bankacılığı ile kredi kartı başvuru imkanı diğer bir yöntemdir. Bunun için QNB Finansbank çağrı merkezi 0850 222 0 900 numaralı telefondan aranarak kredi kartı işlemleri ve kredi kartı başvuru işlem adımı takip edilerek başvuru gerçekleştirilir. Bu işlem sonrası banka gerekli görmesi durumunda bazı evrakları isteyebilir.

QNB Finansbank İnternet’ten Kredi Kartı Başvurusu

Dijital bankacılık hizmetleri konusunda iyi bir yere sahip olan QNB Finansbank CardFinans ve Fix kredi kartı başvurusu için internetten başvuru imkanını vermektedir. Bu yöntemde bankanın resmi internet sitesinden veya CardFinans resmi sitesine giriş yapılarak kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir.

QNB Finansbank internet sitesine giriş yaptıktan sonra “Kart Başvuru Merkezi” işlemi altında yer alan kredi kartı seçimini yatıktan sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvuru işlemine başlayabilirsiniz.

CardFinans resmi sitesine giriş yaparak başvuru ekranına ulaşırsınız. Burada istenen kişisel bilgiler ve sözleşme onayı yapılarak başvuru işlemi gerçekleştirilir.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu için bankanın sunduğu en hızlı yöntemlerden biri sms ile kredi kartı başvurusudur. Bu yöntemde telefonun mesaj kısmına T.C. Kimlik numarası yazılarak 2273 kısa mesaj gönderilir. Kimlik numaranız dikkate alınarak yapılan inceleme sonra en kısa sürede başvuru sonucuyla ilgili dönüş sağlanır. Gerek duyulması durumunda ek belgeler tarafınızdan istenir.

Başvuru sonrası kişinin kredi notu ve gelir durumuna göre değerlendirme yapılarak en kısa sürede başvuru sonucu bildirilir. Sonucun olumlu olması durumunda kredi kartınız belirttiğiniz adrese, kredi kartı limiti tanımlanmış olarak teslim edilir. Kredi kartının kullanılabilmesi için sonrasında şifre tanımlama işlemi yapılmalıdır.