Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Vakıfbank kredi kartı ile dünyanın her yerinde alışveriş yaparken, size sunulan Vakıfbank kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanırsınız. Farklı avantaj ve ayrıcalıklara sahip WorldCard özellikli Vakıfbank WorldCard ile birçok alanda yaygın üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerden bol bol worldpuan kazanırken, kazanılan puanları alışverişlerde kullanabilir ve cebinize uygun dönemlerde ödemenizi taksitlendirebilirken. Kredi kartı sahiplerine birçok özelliği ve ayrıcalığı sunan Vakıfbank Kredi kartı başvurusu yapmak, size sunulan yollarla oldukça hızlı ve kolaydır.

Alışverişlerde sağladığı avantajlar ve insanların anlık nakit ihtiyaçlarında sağladığı nakit avans ile kurtarıcı olan Vakıfbank kredi kartı, bankanın sunduğu bankacılık ürünleri içerisinde ilk sırada yer almaktadır. Bu ürün sağladığı avantajları ile insanların hayatını kolaylaştırırken, doğru kullanılmadığında ise hayatı daha da zorlaştırmaktadır.

Bu noktada Vakıfbank kredi kartı başvurusu için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşükse kredi kartı başvurunuzun olumsuz sonuçlanması kaçınılmazdır. Eğer kredi puanınız orta -üzeri seviyede ve Vakıfbank WorldCard avantajlarından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıda detaylarını vereceğimiz kredi kartı başvuru yöntemlerinden birini kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde başvuru yapmaktır.

Vakıfbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Şubelerden bankacılık işlemleri; insanların zamanını alan sıra bekleme, şubeye gitme gibi nedenlerle günümüzde çok tercih edilmemektedir. Ancak bazı müşteriler işlemlerini yüz yüze görüşerek halletmek isteyebilir. Bu durumda kredi kartı başvurusu için en yakın Vakıfbank şubesi tercih edilebilir. Bu işlem için, TC kimlik belgesi ile bankaya giderek, müşteri temsilcisinin yardımıyla kredi kartı başvuru formu doldurulur ve kredi kartı başvurusu yapılır. Başvurudan önce internetten Vakıfbank kredi kartlarını inceleyerek kart tercihini yapmanız size uygun özellikte bir kart sahibi olmanız için doğru bir yol olur.

Başvuru sonrası kredi notu ve verdiğiniz bilgiler kapsamında değerlendirme yapılarak en kısa sürede olumlu veya olumsuz sonuç bildirilir. Sonucun olumlu olması durumunda kredi kartı belirttiğiniz adrese, kredi kartı limiti tanımlanmış olarak teslim edilir. Kredi kartınızı aldıktan sonra şifre tanımlama işlemini yaparak kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon Bankacılı ile Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu için kolay ve hızlı yöntemlerden biri telefon bankacılığından kredi kartı başvurusudur. Bu yöntemde Vakıfbank çağrı merkezi 0850 222 0 724 numaralı telefondan aranır. Sesli yanıt sistemi yardımıyla müşteri temsilcisine ulaşılarak başvuru kaydı oluşturulur. Yapılacak değerlendirme sonrası size olumlu veya olumsu sonuç bildirilirken, banka tarafından değerlendirme için bazı belgeleri şubeye iletmenizde istenebilir. Sonucun olumlu olması durumunda kredi kartı belirtilen adrese teslim edilir. Eğer başvuru sonrası 48 saat içerisinde herhangi bir dönüş yapılmazsa internet sayfasından Vakıfbank kredi kartı başvuru sorgulama yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet’ten Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu Vakıfbank resmi internet sayfası üzerinden çok daha hızlı ve kolay yapılmaktadır. Bunun için bankanın resmi internet sayfasına giriş yaptıktan sonra “Bireysel >>Kartlar>>Kredi Kartları” işlem adımları takip edilerek bankanın verdiği WorldCard çeşitlerine ulaşırsınız. Buradan tercih ettiğiniz özellikteki kartın sayfasına giriş yapıp ve sayfada yer alan “Hemen Başvur”  seçeneği seçerek diğer ekrana geçilir. Burada başvuru ve başvuru sorgulama seçenekleri ile sözleşme onay seçeneği bulunmaktadır. Burada sözleşme onayı kutucuğu tıklanarak kredi kartı başvuru seçeneği seçilir ve bilgi giriş ekranına yönlendirilir.

Bu aşama dört adımdan oluşmaktadır. İlk adım Giriş ekranıdır ve burada T.C. kimlik numarası, ad-soyad, telefon numarası, kredi kartı tür seçimi ve güvenlik kodu giriş bilgileri girilir. Telefona gönderilen doğrulama kodu girierek ikinci adım olan kişisel bilgiler adımına, sonrasında adres ve referans numarası adımlarında istenen bilgilerde girilerek Vakıfbank internetten kredi kartı başvurusu tamamlanır.