Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi Seçenekleri ve Koşulları

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi Seçenekleri ve Koşulları
Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi Seçenekleri ve Koşulları

Bir gün ev sahibi olmak, kendi evinde oturmak herkesin hayalidir. Bu noktada İstediği evi almaya gücü yetmeyenlere kira öder gibi ev sahibi yapan kredi imkanı Vakıfbank’tan.  Vakıfbank, sonbahar sarıpanjur konut kredisi ile 120 aya kadar vade ve cazip faiz koşullarıyla konut kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler için Vakıfbank SarıPanjur konut kredisi koşulları ve kredi seçenekleri.

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi Seçenekleri

Sonbaharın gelmesiyle birlikte Vakıfbank ev hayali kuranlara birçok seçenekte konut kredisi imkanı kampanyası başlatmıştır. Vakıfbank sarıpanjur kredi seçenekleri ve kredi özellikleri şu şekildedir.

Masrafsız SarıPanjur Kredisi

Dosya masrafını ödemeden en uygun faiz oranından taksitle ödeme imkanı isteyenler için Masrafsız SarıPanjur Kredisi.

Artan Taksitli SarıPanjur Kredisi

Ev kredisi taksitlerini kredi başlangıcında düşük tutup ilerleyen dönemlerde kademeli olarak artmasını isteyenler için 120 aya kadar vadede Artan Taksitli SarıPanjur kredisi.

Azalan Taksitli SarıPanjur Kredisi

Azalan taksitli sarıpanjur kredisiyle kredi taksit ödemelerini kredi başlangıcında yüksek ödeyip kredi sonuna doğru daha az taksit ödeme imkanı sunan sarıpanjur kredisi seçeneğidir.

Ara Ödemeli SarıPanjur Kredisi

Yıl içerisinde normal gelirinize ek olarak belirli dönemlerde ikramiye, prim gibi ek geliriniz varsa Ara Ödemeli SarıPanjur kredisiyle bu dönemlerde kredi taksitinizi daha fazla ödeyebilir, diğer dönemlerdeki ödemelerinizi düşürebilirsiniz.

Anapara Sabit SarıPanjur Kredisi

Ev kredisi taksitlerinizin anapara kısmı sabit kalıp taksit tutarlarının yılsonuna kadar azalarak gitmesini isteyenler için Anapara Sabit SarıPanjur Kredisi ile 120 ay kredi imkanı.

Periyodik SarıPanjur Kredisi

Ev kredisi taksitlerini aylık olarak değil de 2 veya 3 ay gibi periyotlarda daha rahat öderim diyenler için sunulan sarıpanjur kredisi. Kredi azami ödeme periyodu 3 ay dır.

Taksitler Sonra SarıPanjur Kredisi

Kredi ile evinizi aldınız ancak ilk dönemlerde masrafınız çok oldu ve taksitleri ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız Taksitler sonra sarıpanjur kredisi ile taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Kredi azami taksit erteleme süresi 3 aydır.

Anaparası Sonra SarıPanjur Kredisi

Ev kredisi taksitinin ilk aylarda anapara kısmını ödemeyip sadece faizi ödeyerek kredi taksit tutarlarını düşük tutmak isteyenler için sunulan sarıpanjur kredisi.  Kredide azami 24 ay faiz ödemeli dönem uygulanır.

Transfer Et SarıPanjur Kredisi

Başka bir bankadan kullandığınız konut kredisi taksitlerini ödemeye devam ediyorsunuz ancak Vakıfbank konut kredisi faiz oranları ve şartları size daha uygun olduğunu düşünüyorsanız sizin için en uygun kredi Transfer Et SarıPanjur kredisidir.

Standart SarıPanjur Kredisi

Kredisini her ay eşit taksitlerle ödemek isteyenler için sunulan Vakıfbank sarıpanjur kredisi.

Vakıfbank SarıPanjur Konut Kredisi Koşulları

Vakıfbank’ın uygun faiz ve vadelerle ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu sonbahar sarıpanjur kredisi kampanya koşulları ve faiz oranları şu şekildedir.

Kredi koşulları;

  • Kredi TL olarak kullanabilir.
  • 120 aya varan vadelerde.
  • Erken ödeme yapıldığı takdirde; ilgili kanun kapsamında, kredinin kalan vadesi 36 ay ve altında ise erken ödenen tutarın %1’i, 36 ay üzerinde ise %2’si kadar erken ödeme tazminatı alınır.
  • Teminat olarak satın aldığınız evin ipoteği yeterlidir. Ancak banka gerekli gördüğü takdirde ilave teminat talep etme hakkına sahiptir.

Kredi Faiz Oranları;

Sonbahar sarıpanjur kredi tutarı 10.000 TL – 500.000 TL arası ve vade 3-120 ay arası ise kredi faiz oranı %1,99, kredi tutarı 500.001 TL – 1.200.000 TL arası ve vade 3-120 ay arası ise kredi faizi %2,09 olarak uygulanır. Günümüz ekonomik koşulları dikkate alınarak Banka, müşteriye sunulan kredi faiz oranı ve masraflarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranlarına ve kredi masraf tablosuna bankanın resmi sitesinden burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.