Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

yapı kredi alışveriş kredisi hepsiburada, gittigidiyor, samsung ve medimarkt.
yapı kredi alışveriş kredisi

Yapı Kredi alışveriş kredisi ile alımlarınızı peşin yapabilir, alımınızı çok cazip faizlerle masrafsız olarak taksitlendirebilirsiniz.  Bankanın sağladığı yüzde yüz onaylı alışveriş kredisinden yararlanmak için yapılacaklar ve kredi şartlarını sizlerle yazımızda paylaştık

Yapı kredi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, günün koşullarına göre birçok alanda ihtiyaç kredisi desteği sağlamaktadır. Bu alanda en son ürünü olan anında online alışveriş kredisi ile internetten alışveriş yapanlar için Hepsiburada, Gittigidiyor, Samsung ve MediaMarkt sitelerinden yapacakları alışverişlerini 60 aya kadar vadelerde anında onaylı alışveriş kredisi kullanarak ödeme imkanı sunulmaktadır.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Hepsiburada

Ülkemizin en büyük online alışveriş sitelerinden olan ve elektronikten kırtasiyeye, giyimden kozmetiğe kadar birçok alanda ürün satışı yapan hepsiburada.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız 750 TL ile 15.000 TL arası tutarındaki alışverişlerinizde anında onaylı, masrafsız Yapı Kredi online alışveriş kredisi kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi ise 60 aya kadar vade ile cazip faizlerle taksitlendirerek yapabilirsiniz. Bu durumda örnek kredi ödeme ve faiz oranları tabloda verilmiştir.

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
3.000 TL 12 Ay %2,19 Yok 294,73 TL 3.536,76 TL
5.000 TL 24 Ay %2,19 Yok 283,53 TL 6.804,72 TL
10.000 TL 36 AY %2,19 Yok 432,97 TL 15.586,92 TL

Kullanılan ihtiyaç kredisinden herhangi bir gelir belgesi istenmezken sigorta veya tahsis ücreti alınmaz.  Kredi vade oranı ise alınan ürünün türüne ve tutarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin sepetinizde tablet ya da 3500 TL üzerinde cep telefonu varsa en fazla 6 ay, bilgisayar ya da 3500 TL altında cep telefonu varsa 12 ay ile sınırlıdır.

Hepsiburada online alışveriş kredisine nasıl başvurabilirim?

  • Hepsiburada internet sitesi üzerinden almak istediğiniz ürünleri seçip sepete ekledikten sonra ödeme ekranında seçenekler arasında bulunan alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği seçilir.
  • Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz online alışveriş kredisini seçtikten sonra yönlendirileceğiniz ekranda Mobil ya da internet bankacılığı şifre girmeniz istenecek. Sonrasında sistemin yönlendirmelerini takip ederek kredi başvurunuzu yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Yapı kredi müşterisi değilseniz, banka müşterisi olmak için banka şubelerine gitmenize gerek olmadan anında Yapı kredi mobil üzerinden müşteri olabilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Samsung

Akıllı telefonlar ve smart tv sektöründe öncü konumda olan samsung online satış sitesi olan shop.samsung.com/tr üzerinden alacağınız ürünlerde Yapı Kredi alışveriş kredisi kullanarak kolaylıkla istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Ayrıca firmanın Yapı Kredi müşterilerine sunduğu özel vade farksız kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Kredi kullanacaklar için peşin fiyatına vadeli kampanyadan yararlanacak müşteriler için örnek verilecek olursa. Peşin satış fiyatı 1.799 TL olan Samsung Galaxy M20 32GB modeli için 2.30% faiz oranı ile 1.514 TL kredi kullanacaktır. 12 ay vadeli kredi için aylık taksit tutarı 149,93 TL olup, toplam ödenecek taksitlerinin toplamı telefonun satış fiyatı olan 1.799 TL’ye eşit olacaktır.

Samsung online alışveriş kredisine nasıl başvurabilirim?

  • shop.samsung.com sitesi üzerinden almak istediğiniz ürünler seçildikten sonra ödeme bilgileri ekranında Yapı Kredi alışveriş kredisi seçeneği seçilir.
  • Yapı Kredi müşterileri alışveriş kredisi seçeneğini seçtikten sonra yönlendirilen ekranda mobil/internet bankacılığı şifresi girmeleri istenir. Sonrasında sistemin yönlendirmelerini takip ederek ödemelerini kredi kullanarak gerçekleştiriler.
  • Yapı Kredi müşterisi olmayanlar için müşteri olmaları gerekmektedir. Bunun için mobil şubeden kolay ve hızlı bir şekilde Yapı Kredi müşterisi olabilir  ve alışveriş kredisini kullanabilirler.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Gittigidiyor ve MediaMarkt online satış sitelerinden yapılacak olan alımlar için de kredi kullanma şartları ve kredi başvuru şekilleri diğer sitede belirttiklerimizle aynıdır. Ödeme ekranından sonra Yapı Kredi alışveriş kredisi ile ödeme seçeneği seçilerek, sistemin yönlendirmeleri takip edilerek gerçekleştirilir.

Kullanılan kredi ile bir anlamda ihtiyaç kredisi kullanış olursunuz. Kredi ödemelerinizi ve borç durumunuzu Yapı Kredi mobil/internet bankacılığı üzerinden kredileri sekmesinden takip edebilirsiniz. Kredi ödemelerinizi ister bankamatiklerden ister hesabınızdaki para ile online işlemlerden gerçekleştirebilirsiniz.