Yapı Kredi Bankası Hesap Bakiye Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Hesap Bakiye Sorgulama yöntemleri.
Yapı Kredi Bankası Hesap Bakiye Sorgulama

Birçok bankacılık kanalı üzerinden Yapı Kredi Hesap bakiyesi sorgulama yapabilirsiniz. Bu noktada en kolay ve hızlı şekilde kullanabileceğiniz Yapı Kredi SMS ile hesap bakiye sorgulama, internet/mobil şubeden hesap bakiye sorgulama ve ATM’den hesap bakiye sorgulama işlem adımlarından bahsedeceğiz.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama SMS

SMS ile Yapı Kredi hesap bakiyesi sorgulamayı güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vadesiz hesabınıza ait bakiye durumunu Telefondan sorgulama için mesaj kısmına BAKIYE yazarak 4440’ a sms göndermeniz yeterlidir. Burada mesaj gönderdiğiniz telefonun banka sistemine kayıtlı telefon numarası olmasına dikkat etmelisiniz. Bu işlem için 1 kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

İnternet/Mobil Şubeden Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama

Yapı Kredi Mobil ve internet şubesi hesap bakiyesi sorgulama için tercih edebileceğiniz en hızlı ve kolay yollardan bir diğeridir. Bu işlemi yapabilmek için öncelikli olarak internet bankacılığı şifresi almış olmalısınız. Şifreniz varsa bankanın resmi internet sitesi https://www.yapikredi.com.tr/ veya Yapı Kredi mobil uygulamasına giriş yaparak, “Hesaplar” menüsü altından istenilen hesabınıza ait bakiyeyi anında öğrenebilirsiniz.

ATM’den Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme

Ülke genelinde birçok bölgede bulunan Yapı Kredi ATM’leri bakiye sorgulama için tercih edilebilecek bir başka yöntemdir. Yapı Kredi TL Kartınız ile ATM giriş yaptıktan sonra, bakiye sorgulama işleminden hesabınızda ne kadar para var öğrenebilirsiniz.

Şubeden Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme

Yapı Kredi hesap bakiyesi sorgulama için tercih edilebilecek diğer bir yöntem banka şubeleridir. Bunun için en yakın şubeye şahsen giderek istediğiniz hesap bakiyesini öğrenebilirsiniz. Hesap sorgulama için diğer yöntemleri dikkate aldığımızda bu yöntem, bankada sıra bekleme ve çalışma saatleri içerisinde gidilmesi zorunluluğu nedeniyle çok uygun bir yöntem olmamaktadır.

Müşteri Hizmetlerinden Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Öğrenme

Telefondan Yapı Kredi hesap bakiyesi sorgulama yöntemlerinden bir diğeri çağrı merkezini kullanmaktır. Bunun için Yapı Kredi müşteri hizmetlerini 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı telefonlardan birini arayarak sesli yanıt sistemi yardımıyla hesabınıza ait bakiye durumunuzu öğrenebilirsiniz.