Kredi ve Bankacılık İşlemleri

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

13.04.2020
Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri arandığında dakikalarca sesli yanıt sisteminde müzik ya da bankanın ürün reklamlarını dinleyerek vaktiniz geçer. Çok zamanınız yoksa ve zaman kaybetmeden Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma istiyorsanız yapmanız gerekenleri yazımızda sizlerle paylaştık.

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Yapı Kredi Bankası müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına telefon bankacılığı üzerinden 7/24 hizmet vermektedir. Yapı Kredi telefon bankacılığı üzerinden sorularınıza cevap alırken, birçok bankacılık işlemini de hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri ile, şifre alma işlemleri başta olmak üzere, bilgi güncelleme, kredi kartı ve kredi başvurusu, eft, havale gibi birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra kayıp çalıntı, şüpheli işlem bildirimleri gibi sorunlarınız da da şubeye gitmenize gerek kalmadan 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Dijital bankacılık işlemleri her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak herhangi bir kayıt veya başvuruya yapmadan, 0850 222 0 444 ya da 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerini aracılığıyla dilerseniz bankacılık işlemi yapabilir, dilerseniz sorularınız için müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma için işlem menüsüne girdikten sonra 2 ve 0 sırasıyla tuşlanarak müşteri temsilcisine bağlanılır. İşlem adımları şu şekildedir.

  • 0850 222 0 444 yada 444 0 444′ lü numaralarından müşteri hizmetleri aranır.
  • TC kimlik numarası/Müşteri Numarası/Hesap numarası bilgilerinizden birini tuşladıktan sonra gelecek işlemler menüsünden “2” rakamı tuşlanır.
  • Sonrasında “0” rakamı tuşlanarak direk müşteri temsilcisine bağlanılır.

Yenilenen Yapı Kredi müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi sayesinde banka müşterisi olmayanlar için özel bankacılık menüleri sunulurken, beni tanı özelliği kullanılarak kaydedilen cep telefonu numarasından aradığınızda kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan işlem menüsüne yönlendirilirsiniz. Akıllı müşteri hizmetleri iletişim merkezi yardımıyla yapacağınız işlemi önceden tespit ederek sizi ilgili menüye aktarır. Örneğin İnternet bankacılığı şifreniz bloke ise direk bloke kaldırma menüsüne yönlendirilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine bağlanma ile uğraşmadan bankacılık işlemleriniz için Yapı Kredi internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarını da kullanabileceğinizi unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.