Ziraat Bankası Açılış Kapanış Saatleri

Ziraat Bankası Açılış Kapanış Saatleri
Ziraat Bankası Açılış Kapanış Saatleri

Ülkemizin en büyük kamu bankası olarak Ziraat Bankası yaygın bir şube ağına ve geniş müşteri portföyüne sahiptir. Bu konumdaki bankanın şubelerinden işlem yapacaklar için Ziraat Bankası açılış kapanış saatleri ve şube çalışma saatleriyle ilgili diğer merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası açılış saati tüm şubeleri için sabah 09:00’ dur. Öğlen 12:30’a kadar hizmet veren Ziraat Bankası şubeleri 12:30 – 13:20 arası öğle arası vermektedir ve bu saatler arasında kapalıdır. Tekrardan 13:30 açılan şubeler akşam saat 17:30’ye kadar hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında birçok bölgede bulunan şubeleri ile hizmet veren Ziraat Bankası geniş bir müşteri hacmine sahiptir. Bu nedenle çoğu kişinin merak ettiği, Ziraat Bankası çalışma saatleri ile ilgili soruları şu şekilde derleyebiliriz.

Ziraat Bankası kaçta açılıyor?

Ziraat Bankası şubeleri sabah 09:00’ da açılmaktadır.

Ziraat Bankası öğlen çalışıyor mu?

Ziraat Bankası öğle arası 12:30 – 13:30 saatleri arasıdır ve bu saatler içerisinde banka şubeleri kapalıdır.

Ziraat Bankası kaçta kapanıyor?

Ziraat Bankası şubeleri akşam 17:30 da kapanmaktadır.

Ziraat Bankası çalışma saatleri hafta sonu?

Ziraat Bankası şubeleri Cumartesi veya hafta sonu çalışmamaktadır.

Ziraat Bankası Bayramda çalışıyor mu?

Bayramların resmi tatil günü olması nedeniyle Ziraat Bankası şubeleri bayramda çalışmamaktadır.

Ziraat Bankası çalışma saatleri haricinde bankacılık işlemleriniz için birçok AVM ve bölgede bulunan Ziraat Bankası ATM’ lerin den veya internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kanallarından yararlanılabilir. Bunun haricinde Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 0850 220 0000 numaralı telefondan arayarak işlem yapılabilir.