Ziraat Bankası Hesap Bakiye Sorgulama

Ziraat Bankası hesap bakiye sorgulama ile hesabınızdaki parayı öğrenin
Ziraat Bankası hesap bakiye sorgulama

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama işlemiyle anında vadesiz mevduat hesabı veya yatırım hesabında ne kadar para var öğrenebilir ve planlarınızı para durumuna göre yapabilirsiniz. Ziraat bankası hesap bakiyesi öğrenme için kullanılabilecek yöntemler şu şekildedir.

Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama SMS ile

SMS ile Ziraat bankası hesap bakiyesini güvenli ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Telefondan kısa mesaj ile Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama için mesaj kısmına BAKIYE (Ek No) yazarak 4747’ ye sms göndermeniz yeterlidir. Burada dikkate edilmesi gereken, mesaj gönderdiğiniz telefonun banka sistemine kayıtlı telefon numarası olmasıdır. Bu işlem için 1 kısa mesaj ücreti hat paketinizden düşülür.

İnternetten Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi S

Dijital bankacılık kanalları; mobil ve internet şubesi kullanarak istediğiniz hesabınızla ilgili hesap bakiyesi sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikli olarak internet bankacılığı şifresi almış olmanız gerekir. bu varsa bankanın resmi internet sitesi www.ziraatbank.com.tr veya Ziraat mobil uygulamasına giriş yaparak, “Hesaplar” menüsü altından istenilen hesabınıza ait bakiyeyi anında öğrenebilirsiniz.

İnternet şifresi almak için yapmanız gerekenleri Ziraat internet şifresi alma yazımınızı inceleyebilirsiniz.

ATM’den Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme

En yaygın ATM ağına sahip Ziraat Bankası için tercih edilebilecek hesap bakiyesi sorgulama yöntemlerinden biri de ATM’ler olmaktadır. ATM giriş yaptıktan sonra Bakiye sorgulama işleminden hesabınızda ne kadar para var öğrenilir.

Şubeden Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme

Ziraat Bankası hesap bakiyesi sorgulama için kullanabileceğiniz en klasik yöntem banka şubelerinden sorgulamadır. Bunun için en yakın şubeye şahsen giderek istediğiniz hesap bakiyesini öğrenebilirsiniz. Hesap sorgulama için diğer yöntemleri dikkate aldığımızda bu yöntem, bankada sıra bekleme ve çalışma saatleri içerisinde gidilmesi zorunluluğu nedeniyle çok uygun bir yöntem olmamaktadır .

Çağrı Merkezinden Ziraat Bankası Hesap Bakiyesi Öğrenme

Bazı müşterilerin tercihi olmasa da Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden hesap bakiyesi sorgulama yapılabilir. 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistem yardımıyla bakiye bilgilerine ulaşabilir ve hesabınızda ki parayı öğrenebilirsiniz.