Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri teefon no ve direkt müşteri temsilcisine bağlanma.
ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası müşteri potansiyeli en fazla olan bankadır. Birçok bölgede ve şehirde bulunan yaygın şube ağıyla hizmet veren Ziraat Bankası, milyonlarca emeklinin ve öğrencinin maaşlarını veya kredilerini almak için kullandığı banka durumundadır. Durum böyle olunca tabi ki müşterilerinde en çok araştırdığı konuların başında Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine telefon numarası gelmektedir.

Diğer bankacılık kanallarıyla karşılaştırdığımızda Telefon bankacılığı: bankacılık ürün başvuru durumu sorgulama, şifre işlemleri gibi bankacılık işlemlerinin yanı sıra müşteri şikayetleri için en çok tercih edilen kanal durumundadır. Tabi ki çağrı merkezi işlem imkanı bu kadarla sınırlı olmayıp, şubelerden ve internet bankacılığından yapabileceğiniz işlemleri telefon bankacılığı kullanarak da yapabilirsiniz. Çoğu bankada olduğu gibi Ziraat Bankası müşterileri için de müşteri hizmetleri numarasını bulmak ve direkt müşteri temsilcisine bağlanmak kolay olmayabiliyor. Bankanın 0850 ve 444 ’lü çağrı merkezi telefon numarası aşağıda verilmiştir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

0850 220 00 00 veya 444 00 00

Bu numaralardan herhangi birini aradıktan sonra yapabileceğiniz bankacılık işlemleri aşağıdaki şekildedir.

– Hesap İşlemleri
– Para Transferleri
– Yatırım İşlemleri
– Kart İşlemleri
– OGS / HGS İşlemleri
– Şifre İşlemleri
– Ödemeler
– İnternet Bankacılığı Destek Hizmetleri
– Başvuru ve Başvuru Sonucu Takip
– Bilgi Alma

Ziraat bankası çağrı merkezini aradıktan sonra sesli yanıt sistemine bağlandığınızda müşteri temsilcisine bağlanmak için uygun menüden ulaşmanız gerekir. Kayıp çalıntı işlemler ve İngilizce dil seçimi için durum biraz farklıdır. Kayıp çalıntı işlemler için direkt müşteri temsilcisine bağlanmak için 0 tuşlamalısınız. Dil değişikliği için 9 tuşlamanız gerekir.