Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma 2020

ziraat bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma 2020
ziraat bankası müşteri temsilcisine bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini aradınız ve çok fazla zamanınız yok, sorunuz için direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsunuz. Bu durumda yazımızda verdiğimiz Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma 2020 yılı yöntemlerini öğrenerek zaman kaybetmeden direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Ziraat bankası, ülkemizde kamu bankası olarak faaliyetlerini sürdüren en büyük bankası konumundadır. Sizde bankacılık işlemi yapmak ya da sorunlarınız için yetkili birinden yardım almak istediğinizde yazımızda paylaştığımız Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemlerini kullanarak dilediğiniz zaman 7/24 bankaya ulaşabilirsiniz. Diğer bir taraftan bankacılık işlemleri için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma ve sıra beklemeyle uğraşmadan işlem yapmanız için alternatif bir yol olarak Ziraat Bankası internet şubesi tercih edilebilir. Bankanın resmi internet sitesi veya mobil bankacılık uygulaması üzerinden dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

“Bir bankadan daha fazlası” sloganıyla hizmet veren Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak şifre alma işlemleri başta olmak üzere, burs ve kredi işlemleri, bilgi güncelleme, kredi kartı ve kredi başvurusu, eft, havale gibi birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra kayıp çalıntı, şüpheli işlem bildirimleri gibi sorunlarınız da şubeye gitmenize gerek kalmadan müşteri hizmetleriyle işlemleriniz yapabilirsiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Sizde 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralarında Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezini arayarak zaman ve mekâna bağlı kalmadan bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz sorularınız için müşteri temsilcisine bağlanarak destek alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden müşteri temsilcisine bağlanma için izlemeniz gereken yöntemler şu şekildedir.

  1. İlk olarak 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 müşteri iletişim merkezini arayın.
  2. Sonrasında işlem menülerine geçtikten sonra “1” tuşlayın
  3. Sonra gelecek menüde “6” tuşlayın
  4. Son olarak “0” tuşlayın.

Yukarıda verdiğimiz yöntemlerle direk müşteri temsilcisi ile görüşmek üzere sıraya girersiniz. Eğer, sıra yoksa direk müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Bu tuşlamalar bazı dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Yazımızda verdiğimiz 1>6>0 tuşlamasıyla 2020 yılı için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Kayıp çalıntı işlem bildirimleri için durum farklı olup. Bu işlemin seçilmesi durumunda direk müşteri temsilcisine bağlanılır.